Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem tök aranyosak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tök aranyosak a csúnyácskább/előnytelen külsejű fiúk. Visszahúzódóak meg ilyesmi szerintem nagyon cukik. Más is van vele így? :D

Figyelt kérdés
nem ismerkedni akarok vagy ilyesmi csak kíváncsi vagyok érez e valaki hasonlóan:D nem tudom én miért gondolom ezt de olyan kis szerény arcuk van ami így tök 'elfedi' nekem a hibáit.eddig mindig az ilyen mindenlnyálmafiúk vonzottak kb csak ilyen exeim is voltak de most nem tudom mi van de erre jöttem rá:D
2014. febr. 28. 02:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megalázó ez a kérdés, biztos sokan jelentkeztek volna priviben, ha nem írod oda, hogy nem szeretnél ismerkedni.
2014. febr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
elég közvetlen vagyok szívesen beszélgetek bárkivel ( ha esetleg írna valaki:) )csak igazából most a kérdésemre vagyok a legkíváncsibb:)
2014. febr. 28. 02:17
 3/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és mit értesz előnytelennek? meg szerintem a csúnyácska meg a csúnya az egy olyan hülye kifejezés..mivel lehet ha pl neked csúnya az lehet másnak tetszik :)
2014. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nekem az arcom olyan szépen van berendezve, hogy az alap nézésem olyan, mint egy bérgyilkosnak, aki épp vadászik.. Nem hinném, hogy valaki cukinak találna.. :D
2014. febr. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
RITKA nagyon:) de te ilyen vagy
2014. febr. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

02:21 19éves vagyok. tudom,hogy mindenkinek más a csúnya de vannak fiúk akiknek extra szabálytalan arca van.szabálytalan a szája szabálytalan az orra a füle szóval úgy mindene és mégis olyan kis cukik:D


02:22 szerintem cuki vagy;) :D

2014. febr. 28. 02:30
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

gondolom ilyen beugratós a kérdésed,hátha valaki megerősít abban,hogy nem hátrány az előnytelen külsőd.

ha pedig az a helyzet,hogy aktív homokos vagy és szereted az ilyen nyunyókat,mint akikről írsz,akkor miért nem fogalmazol egyenesebben?

2014. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

02:43

jogos a feltevésed végül is monitor mögül mindenki azt ír amit akar.de én lány vagyok a kérdésem fiúkról szól és nem tartom előnytelennek a külsőmet:) nem mondom, hogy egy Aylar Lie (ő szerintem gyönyörű) vagyok vannak hibáim külsőre/belsőre smink nélkül nagyon ritka, hogy azt mondom na elfogadhatóan nézek ki de sminkkel úgy ahogy elmegy azért:) nem vagyok aktív homokos se:D és tök egyenesen fogalmaztam tényleg kíváncsi vagyok rá hogy más is van e így vele nincs semmi hátsó szándékom persze nem kell hinned nekem:)

2014. febr. 28. 02:50
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
hát nem is hiszek:)
2014. febr. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát jó.ha neked így jó akkor nekem is!:D
2014. febr. 28. 03:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!