Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek neki, hogy ne féljen tőlem és egy új kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, párszor már randiztunk, sőt talán én már szerelmes is vagyok egy kicsit, viszont ő fél egy új kapcsolattól, 30-on túl, és több éve nem volt barátnője (vallásos is), most megijedt, de nagyon. Próbál elkerülni, és nem találkozni velem, hogy az esélyét se adja meg, hogy kialakuljon vmi szerelem-féle benne, de amikor találkozunk, vagy telefonon beszélünk, vagy keresem, akkor rögtön azzal jön, hogy hiányzom neki, ölelne, csókolna, velem lenne szívesen. Szóval nagyon nem tudja, hogy mit akar. Vagyis szerintem tudja, csak nem mer belevágni egy kapcsolatba, mert kockázatos. (ezt is mondta). Mivel hassak rá? Mert nekem kell ez a pasi....
2009. dec. 12. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahol minden kapcsolatban ott van a kockázat. Na de akkor mégis mit akar a pasi? Örökké egyedül maradni?

Mennyi idős vagy amúgy? Mert ha közel 10 év van köztetek, akkor lehet emiatt is pluszban feszkózik magában.

Én talán azzal próbálnék hatni rá, hogy szeretem, és nekem ő kell, és ugyan én magam is tartok a kockázatoktól, de van akiért megéri kockáztatni, sőt.

Ne nyomulj azért durván, mert az még megijesztheti, de azt finoman megemlíthetnéd neki, hogy szeretnéd ha döntene arról, mit is akar. És mitől fél konkrétan? Akármi legyen, ezekkel a dolgokkal kapcsolatban is próbáld megnyugtatni. Illetve hogy tőled nem kell tartania, nem vagy te mumus. :)

2009. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Annyit hozzáteszek, hogy tényleg semmiképp ne legyél követelőző, légy megértő, kedves mindig. Varázsold el teljesen. ;)

2009. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el ilyen vallásos helyekre.:) Pl.:szentségimádás vagy valamilyen közösségbe. Nagyon sokat tud segíteni szerintem abban, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz lelkileg.
2009. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta ismerkedtek?

Egyébként én hasonló helyzetben vagyok, szerintem a sok sok türelem, megértés, és szeretet az ami legyőzheti a félelmet.

2009. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10 év van köztünk, kedves első válaszoló, de nem ez az ami zavarja, nem érdekli a korkülönbség. Kedves utolsó, 8 hónapja ismerjük egymást, és 2 hete csókolóztunk először, azóta nem mer dönteni, mert pillanatok alatt megváltoztatja a döntését, pont azért mert tele van félelemmel.
2009. dec. 12. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy Te milyen nagyra becsülöd, mint embert, mint férfit és hogy tőled nem kell tartania.8 hónap alatt már megismerhetett annyira, hogy ne féljen.Szurkolok, hogy összejöjjön, mert ritka az ilyen pasi, viszont nagyon értékes ember lehet.
2009. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!