Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos e a pénz a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos e a pénz a lányoknak párválasztásnál?

Figyelt kérdés
(ha szeretik egymást nem számit a pénz tipusu válaszokbol 1 is elég)
2008. júl. 22. 02:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én még egy lánnyal sem találkoztam aki azzal kezdte volna hogy "na és mennyi pénzed van?".
2008. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en kedvesem nem gazdag de nagyon szorgalmas jo ember. Nekem ez volt a legfontosabb a parvalasztasnal.
2008. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
most biztos lefogtok hurrogni, de igen, valamennyire számít a pénz mindenkinek, a lányoknak is. nem az a legfontosabb, de van szerepe, hiszen lassan a levegő is pénzbe kerül. egy kapcsolat is pénzbe kerül, mégha kevésbe is, de később, ha jönne a baba, nagyon sokat számít, hogy a kicsinek megfelelő otthont lehessen biztosítani. szóval, nyom a latba.
2008. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem fontos hogy mennyi pénze van.De az viszont fontos hogy legyen munkahelye,mert az azért eléggé rossz helyzet lenne ha a pasi munkanélküli és a nők tartják el őket.Anővéremnél is így volt a férje nem akart dolgozni és még a gyerekek zsebpénzét is elkérte ugyhogy a nővérem szépen kidobta az utcára.
2008. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát aki azt állítja hogy egy kicsit sem az hazudik, vagy magának sem meri bevallani hogy a lóvé miatt ment valakihez! Mert biztos baromi kellemes nyomorogni meg mindennapos nélkülözésben vegetálni?!
2008. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem befolyásol,elég,ha igyekszik,és van munkája.Az én barátom családja elég szegény,de a barátom dolgozik,és ez elég nekem.A lányok egyébként azért kereshetik tudat alatt a pénzes embereket,hogy ő,de főleg a baba jólétben éljenek.Különbözőek az emberek,van olyan 15 éves lány,aki azzal kezdi az ismerkedést a diszkóban,hogy milyen kocsid van...de az ilyen agyatlanságot nem kell komolyan venni szerintem.
2008. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy emberen lehet látni, ha rénézel, hogy kb. hogy állnak anyagi téren... Milyen ruha van rajta stb.. Nekem eddig mindig sikerült úgy választani, hogy a pasi kb. ugyanúgy állt anyagilag, mint én.. Nekem ez fontos, az se lenne jó, ha jóval szegényebb, de az se, hogy baromi gazdag-->ez sztem kiszolgáltatott helyzetet ad:S
2008. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a pénz, hanem a biztonság. Minden tekintetben. Ebbe sajnos azért az anyagiak is beletartoznak, de szerintem nem döntően.
2008. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nem szamit a penz.. Az anyagi biztonsagot sajat magam is el tudtam erni. ehhez nem kell egy pasi nekem.. Nalam inkabb az szamit h a pasi szeressen, tiszteljen, szepen banjon velem. nem kell h tobbet keressen vagy annyi mint en. A lenyeg h dolgozzon es ne tartassa ki magat a tobbi nem szamit.
2008. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, könnyű azt mondani hogy nem számít a pénz, elég ha vagyunk egymásnak, de azért ez így egy kicsit sántít. Én sem arra gondolok hogy az ember lányának milliomosokra kellene vadászni és a férfiak pénztárcáját lesni már az első randevú során, de vannak helyzetek amikor roppant kínos ha egy férfi nem tud ilyen téren gentleman lenni. Azért nem mindegy hogy időnként az a fickó meg tudja-e hívni a nőt vacsorázni egy elegáns étterembe, színházba, meglepni valami szép ajándékkal. Hangsúlyozom nem gyémánt gyűrűre gondolok, hanem kisebb dolgokra. Nem árt ha van egzisztenciája egy férfinak akire lehet esetlegesen családot is alapozni.
2008. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!