Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hiányozhatok az ex csajomnak? Szakított mondván nem szeret már de azt mondta "soha nem fog el felejteni öröké a szívében fog őrizni" egy ilyen mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom annyira, hogy szép emlékként tekint a veled töltött időre, de CSAK emlékként
2014. márc. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

ha rövid időn beújítanál egy tőle 2x jobb csajt,aztán kiposztolnál valami egyértelmű képet kettőtökről,hogy milyen szinten jól megvagytok,akkor esetleg hiányoznál neki,mert értéket demonstrálnál és versenyhelyzetbe hoznád.

amúgy alapesetben passzívban nem igaz semennyire sem.

2014. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó ennél hülyébb tanácsod ne legyen inkább. Valószínű másik csajt akar begyüjteni,miközbe azon agyal a kérdező,gondol-e rá az exe.Jaj.Ez elég dedós hozzáállás.


Ha szakított,és azt mondta nem szeret,akkor az úgy is van.Amit mondott,kedvességnek szánta,hogy ne rosszban váljatok el,haraggal.Ha gondolod,kérdezd meg,biztos véget akar-e vetni,bár ha én szakítanék,és megint "zaklatna" akivel szakítok,inkább elkerülném még messzebb.

2014. márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

miért lenne az dedós,hogy jól érezné magát az új barátnőjével?

az,hogy mellékhatásként garantáltan ráírna rövid időn belül az exe,ha nincsen új palija az csak egy mellékhatás.

2014. márc. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én ha szerelmes vagyok,és elhagy,nem tudnék egyből mással összejönni,mert akkor nem voltam szerelmes,föleg azért meg nem jönnék összemással hogy villogjak annak,aki normálisan megbeszélte velem a dolgokat,ami amúgy ritka,hogy nem marták egymást szakításkor,minek szítani a tüzet?Tudod,ha valakit szeretsz,nem akarod bántani,ha meg új csajt akarsz,minek foglalkozol a régivel érted..logikátlan amit mondasz.
2014. márc. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

nem logikátlan,mert sehol nem írtam azt,hogy szeretné is az új nőjét.

ott van vele,fájdalmat csillapít,eltereli a gondolatait,jól érzi magát vele,nem jön ki a formából.

szerintem szakítás után alap,mert különben bereccsen az ember aztán csak néz maga elé 1 km mélyen:)

2014. márc. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ergo kihasználnál egy másik lányt a magad örömére mert egyedül képtelen vagy túllépni?Ha felvidításra vágysz,arra a barátok is tökéletesek.De hozzászólásaid alapján max 19 éves lehetsz,örülök hogy már nem vagyunkk egy korosztály,az ilyen srácokat anno is messze kerültem.
2014. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most úgy írsz a kihasználásról,mintha negatív dolog lenne,amikor az életerő és a fejlődés egyértelmű mutatója.

de eltérünk a tárgytól,mert egy ilyen esetben ez inkább szimbiózis és ha jól választ,akkor az új nő felülírja mindenben a régit,plusz a nő is élvezi ugyanúgy az együtt töltött időt,úgyhogy ha nem vagy tisztában a kihasználás jelentésével,akkor minek írod?

a barátok nem segíthetnek ilyen esetben,nem tudnak új utat mutatni,nincsen testi intimitás ami felülírhatná a rossz élményt,ezért kínlódna ugyanúgy.

de úgy csinálsz mintha nem vágnád miről írok,pedig ha magadba nézel,vagy megnézed a barátnőidet,szakítás után 1-2 hónappal már randiztok.

nálatok ez ösztönös ez is a dolgok rendje,de egy férfinél tanult dolog,legalábbis az első pár komolyabb szakítása után.

2014. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!