Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagymamámmal élek és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymamámmal élek és nem engedi, hogy a barátomnál aludjak. Miért?

Figyelt kérdés
Több házibuliba elenged, de ezt valamiért nem. Anyukám simán elenged, mert tudja hogy nem lenne semmi. 17 éves vagyok. Segítsetek!

2014. márc. 1. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert fél, hogy lenne valami más is köztetek.
2014. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukàd elenged akkor mi a gond?
2014. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem értem a logikáját. Házibuliban is lehetne valami. De mondtam neki, hogy nem kell aggódnia, mert nem lesz semmi. Barátom szülei is otthon lennének.
2014. márc. 1. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Menjen a baratod hozzad, es akkor hatha leesik nagyidnak, hogy hiaba aggodott, igy majd elfog teged is engedni
2014. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én elengedem a 15 éves lányomat, hogy a pasijánál aludnon egy ágyban, meg a pasi is alszik nálunk, szintén a lányommal egy ágyban, de nem volt könnyű erről meggyőzni az anyukákat, hogy: ne aggódjanak, biztos, hogy a fiatalok dugni fognak, de hát mi is voltunk fiatalok.
2014. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Talán nagymamád nem ismeri a fogamzásgátlást.
2014. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többször volt itt a barátom. Jól elvannak. Szimpatikus neki, de én nem mehetek hozzá és már nagyon idegesít ez.
2014. márc. 1. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
nem èrtem az emberek logikàjàt ha ti szexelni akarnàtok akkor ugyis meg oldanàtok valahogy,ha csak ugy elenged nap közbe vele akkor mond meg a mamàdnak azt a varàzslatos titkot hogy nem csak sötètbe lehet szexelni ès ha akarnàtok màr ugyis meg tettètek volna!
2014. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy. Magához a szexhez is, csak ez a világ túl liberális jelenleg.

Miért rohansz ennyire előre?

2014. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!