Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baj, hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, hogy idősebb vagyok a barátomnál?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 18 és fél éves. Minden barátnőm kiröhög, amiért összejöttem vele, anyám pedig azt mondta, amikor először találkozott a barátommal, hogy "ne aggódj, majd elmúlik ez is, mint a kanyaró". Totál nem vesz senki komolyan, senki nem örül annak, hogy boldogok vagyunk és szerelmesek. Csak én nem érzékelem, hogy mi a probléma ezzel a korkülönbséggel vagy inkább a környezetemmel van baj?
2013. nov. 26. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
engem meg egyszerűen csak nem érdekel
2013. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen buta emberek vannak a édesanyám 4 évvel idősebb édesapámnál... Egyre kisebbnek fog tűnni a korkülönbség. Ne érdekeljenek a rossz vélemények. Legyetek boldogok
2013. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tarnolf ***** válasza:
100%

Engem nem izgatna. Amúgy se nagy a korkülönbség meg 18 fölött annyira nem is vehető észre 2-3 év.


Ne érdekeljen, hogy kiröhögnek,meg ilyenek, ha szeretitek egymást akkor hol a probléma? :D

2013. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem gond, ha tényleg komolyabb a koránál a srác. nekem 19 évesen volt egy 24 éves barátnőm mésfél évig és nagyon szerettük egymást, csodás volt minden vele.
2013. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első sorod olvastam el, a kommenteket is kihagytam. ... Najó, most teljesen végigolvastam a kérdés leírást. Nem baj hogy idősebb vagy a barátodnál, és azok akik körülötted vannak.. hát.. hulladék mind.
2013. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. :) Én 22 éves vagyok, a barátom pedig 19. Működik, boldogok vagyunk.
2013. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj
2013. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Szerintem az értelem nincs korhoz kötve.

2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként én is kaptam paréjságokat. Bár nem a környezetemtől (mindenki örül nekünk, aki ismer), hanem itt az oldalon. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..


Érdemes elolvasni.

2013. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj:)

Amugy masfel evig egyutt voltam egy 11 evvel idosebb csajjal. Na bumm.

2013. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!