Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszik a barátomnak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszik a barátomnak ez a csaj?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk és van egy csaj, akivel nagyon jóban vannak. Ez eddig oké is. De nagyon elkezdett zavarni, hogy ahogy meglátják egymást mindig vigyorognak egymásra. Persze szóvá tettem, hogy ez nekem nem tetszik, a válasz ez volt(flegmán): mééér, legyek mindenkivel fapofa?? Egyik reggel mentünk dolgozni és jött velünk szembe a csaj és hát nem néztem, de feltételeztem egymásra vigyorognak, kérdeztem valamit a barátomtól, mire ő teljesen zavartan nézett hátra, makogott össze-vissza, mintha kizökkentettem volna a "bámulásból". Ráadásul a csaj fodrász és hozzá jár a barátom, mikor én is le tudom vágni a haját.. De azért nem engedi nekem mert: "én sem engedtem, hogy ő fesse be a hajam". szerintem nem csalna meg, csak nagyon zavar, hogy nem őszinte velem, és ködösít. szerintetek bejön neki?

2014. jan. 29. 09:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem már régen dugja őt.
2014. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
az idézőjeles részt így akartam: " te sem engedted, hogy én fessem be a hajad"
2014. jan. 29. 09:37
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Sok naiv lány "szerintem nem csalna meg" Persze nem csalna, mert már megtette.
2014. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy megcsalna.. bár sokszor olyan fura :/
2014. jan. 29. 09:42
 5/32 A kérdező kommentje:
ez nem naívság, hanem bizalom...
2014. jan. 29. 09:43
 6/32 anonim ***** válasza:

persze, hogy tetszik.

Jobb lenne, ha nem kezdenél elsárkányosodni (akkor kevésbé tűnsz fel jó színben a csupa vigyor csaj mellett), hanem Te is nézd meg bátran a helyes fiúkat, elvégre nézni szabad.

2014. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
én is megszoktam, de nekem akkor is furcsa kicsit, hogy minden alkalommal bámulják egymást meg vigyorognak, de persze nézni szabad, de legyen őszinte: azért megyek hozzá fodrászhoz, mert jóban vagyok vele, mint barát és szeretnék vele találkozni.
2014. jan. 29. 09:47
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Az én barátnőm is azt mondta, hogy nem csalna meg soha senkivel. Megcsalt. Senkiben se bízz meg túlságosan, csak magadban!
2014. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálam is volt ilyen eleinte nem érdekelt a dolog de később már ideges voltam amikor megláttam a csajt. Én leültem a barátommal és közöltem vele mi a problémám,semmi gondom ha beszélnek ,de tartsanak meg egy határt és ne úgy csináljon mint egy kis iskolás aki incselkedik a lányokkal.Na meg mondtam hogy ha azt akarja hogy eltávolodjak tőle akkor nyugodtan folytassa de ezzel nagyon megbánt. Hála istennek felfogta :)

2014. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarod tudni az igazat, miért írtál ide? Szexelnek egymással amikor csak tudnak. Ha hiszed, ha nem.
2014. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!