Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti mit csinálnátok ha a párotok elmondaná hogy megcsalt (csók, szex, orális szex, ezek közül bármi) valakivel?

Figyelt kérdés

hogyha még friss az eset, kb 2 napja történt

nemet és kort írjatok


2014. márc. 1. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Semmit
2014. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Orrba vágnám.
2014. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Értékelném az őszinteségét, és kiadnám az útját.

20N

2014. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
jó, de ak apcsolat további részére vonatkozóan, otthagynátok ?
2014. márc. 1. 13:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szigorú monogámia alapvető kikötés. Ha nem kées erre, akkor nincs is miről beszélni, ennyi volt.
2014. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%

megegyeznék vele h nekem is van egy dobásom és kvittek vagyunk :D


amúgy nemtudom, lehet otthagynám, lehet megbocsájtanám ez sok mindentől függ

2014. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A körülményektől függ...


Mivel már elég régóta együtt vagyunk (több, mint 20 éve), és eddig mindent meg tudtunk beszélni, így ezt se reagálnám le beszélgetés nélkül.


Az, hogy lefeküdt valakivel, vagy csak orális szex volt, ebből a szempontból lényegtelen lenne...


Mindenképp az okokra szeretnék első körben fényt deríteni.


1. Ha miattam van, ha elhanyagolom, ha tőlem nem kapja meg, amit szeretne, akkor elgondolkodnék, és igyekeznék javítani a helyzeten.


2. Ha kapuzárási pánik, vagy a hormonok játéka, vagy enyhe alkoholos befolyásoltság, és az egész csak a szexről szól, amennyiben nem csinál rendszert belőle, 1-2 alkalommal el tudnám fogadni.


3. Ha valakivel hosszabb ideje viszonyt ápolna, akihez érzelem fűzi, akkor viszont ennek tudatában nem tudnék vele maradni. Ez számomra azt jelentené, hogy már nem én vagyok a legfontosabb az életében.

2014. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy teljesen félre van értelmezve ez az egész megbocsátás dolog. Ugyanis a megbocsátás csak annyit jelent, hogy nem akarod megbosszulni a dolgot, de attól még otthagyhatod, ha nem tesz azért, hogy visszaálljon a bizalom, mert ezért neki bizony keményen meg kell dolgoznia. Ha nem hajlandó erre, akkor lehet, hogy nem is szeret igazán.
2014. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%
Szabad országban élünk, tehát belefér a megcsalás is.
2014. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
én nem akarom megbosszulni, nem akarok neki rosszat, csak nem hiszem hogy így együtt tudok vele maradni. nem fogok tudni megbízni benne úgy érzem. Ez egy olyan valaki volt, akivel még előttem együtt akart lenni, de nem volt rá lehetősége, és most lett és kihaznállta
2014. márc. 1. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!