Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti mit csinálnátok ha a párotok elmondaná hogy megcsalt (csók, szex, orális szex, ezek közül bármi) valakivel?

Figyelt kérdés

hogyha még friss az eset, kb 2 napja történt

nemet és kort írjatok


2014. márc. 1. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szóval megbocsátottál neki. Most már csak rajta áll, de ha nem érzed úgy, hogy őszintén meg tudnál bízni benne, akkor hagyd ott. Jobb, mint 1-2 évig még kínozni egymást, majd megbánni az egészet.
2014. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Húha, ez duplán elég csúnya helyzet... Nyilván megkérdőjeleződik benned az egész kapcsolatotok, hiszen végig másra vágyott... Én sem tudnék benne megbízni ezután a helyedben :(

20L

2014. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen,megbocsátottam neki, nem haragszom, de, csak tanácstalan vagyok, és így nem akarok szerintem tovább semmit
2014. márc. 1. 13:49
 14/26 anonim ***** válasza:
Most az a lényeg, hogy megnyugodjon a lelked. Ha ezt úgy tudod elérni, hogy szakítasz vele, akkor tedd azt. Személyes véleményem az, hogy ez egy g*c* nagy görénység volt a részéről.
2014. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Csak akkor maradj vele, ha egy beszélgetés után le tudod magadban zárni, és soha többet nem fogod előhozni, egy veszekedés közben sem!


Ha nem fogsz tudni benne megbízni, ha minden lépésére gyanakodni fogsz, akkor mindkettőtöknek jobb, ha különváltok.

2014. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk az lenne hogy csak egy csókról van szó ? Akkor mennyivel másabb a helyzet ?
2014. márc. 1. 13:56
 17/26 anonim ***** válasza:
semmivel. kidobni
2014. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Semmivel.


Itt nem az számít, hogy csók, vagy lefekvés... nem az számít, hogy én mit gondolok, vagy hogy egy másik válaszoló mit gondol.


Itt csak az számít, te el tudod-e fogadni anélkül, hogy később minden mozzanatára gyanakodj, és anélkül, hogy ezt minden egyes adandó alkalommal a fejéhez vágd!


Ha igen, akkor egy csók az a kategória, ami fölött el lehet siklani, lehet folytatni az életeteket.


De ha nem, akkor nemcsak te leszel boldogtalan, hanem a srác életét is meg fogod keseríteni a folytonos gyanakvásoddal egyetlen botlás miatt!

2014. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja, most egy csók, mert már szabad a másik csaj, aztán meg ki tudja még mi.
2014. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy én vagyok a "srác" ő meg a barátnőm .... :D
2014. márc. 1. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!