Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható szakító oknak ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható szakító oknak ez?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt a párommal. Szeretem és nem szeretnék, és nem is tudnék mást elképzelni a helyébe, de sajnos az utóbbi időben hanyagolja a higiéniát, illetve nem figyel a megjelenésére.

Pl: Van amikor a második este után fürdik le, borotválkozni az arcán is 2 hetente szokott ami nem is zavar igazán, annál jobban a fanszörzet és a hónaljterület ami zavar nagyon, szexnél se tudom magamból a maximálisat kihozni , mert egyszerűen zavar a szörzet.

A ruházatot eltűröm mivel, vállalkozása van otthon és mindig szerelő ruhába kell lennie, de ez kihat a hétköznapi ruháira is( alig van, règiek, semmitmondóak).

Már beszéltem róla neki ezekről a zavaró tényezőkröl, de gyakorlatban semmi sem változott.

Nem igénylem, hogy úgy nézzen ki mint egy macsó, de az Isten szerelm-ére, jól keres , meg van mindene, ez akkora kérés, hogy figyeljen már oda magára, adjon egy kicsit magára! Nem vehetek mindig Én neki ruhákat, a legutóbbi sem tetszett neki, mert a nadrág alja gumis volt!

Kezdek tőle szexuális téren eltávolodni.

Most én vagyok a hisztis és sokat elváró?

Ha nem változtat ezen, márpedig nem fog úgyérzem... ez elfogadható szakító oknak?


2014. márc. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem el, attól, hogy munkás, a magánéletben ne legyen tróger
2014. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy vélem le kéne vele ülj és beszélgetni erről, hogy kompromisszumra jussatok. Javasold neki az elvárásaidat és várj vele egy kis időt. Ha ezután sem érkezik semmi eredmény akkor kénytelen leszel újra beszélgetni vele, viszont már hozd fel neki ezt az eltávolodás dolgot. Tudom is én pl "már nem az vagy akibe beleszerettem mert teljesen elhanyagolod magad és én szeretlek ettől de nekem is vannak elvárásaim stb stb"
2014. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor menjetek el közösen vásárolni...

Egyébként nagyon látszik, hogy teljesen olyanra akarod formálni ami neked tetszik. Ha csak rajtad múlna akkor már azt sem dönthetné el mit vesz fel. A hónaljszőrzetet pedig elég 2 hetente, havonta egyszer leszedni, annyi idő alatt szinte semmi nő vissza.

Nekem úgy tűnik állati felszínes vagy és nem is szereted ezt a férfit. A fürdés más, oda te is elküldheted, megmondod addig nincs szex amíg le nem fürdött.

2014. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam már erről beszélni vele, elméletben megtörtént a változás , gyakorlatban pedig semmi.

Nem fogom minden héten ezzel nyaggatni, nem vagyok az a problémázó fajta, de ez már sok nekem, félek ettől már csak rosszabb lesz az egész.

Köszönöm a válaszokat!

Az egyes válaszolónak pedig küldök egy Nyazsgemet!

2014. márc. 1. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Huuu milyen egy tróger a pasid van.


Az ilyen embereket mindig is gyűlőltem,hogy van pénze,de mégis csövesen járkál...ilyen egy igazi paraszt.


Szerintem szakíts vele...ezt ugysem tudod kiverni belőle!

2014. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim... Hidd el, a szép szó, megbeszélés nem használ. Azért nehogy már neked kelljen elküldened egy felnőtt férfit fürödni. Ha magától nincs igénye higéniára, az sose fog változni, sőt egyre rosszabb lesz idővel. Az ápoltság és a jó megjelenés nagyon is fontos, ez nem felszínesség. Én ezt a barátomat kidobtam hogy keressen magának egy hasonlóan mocskos és igénytelen nőt. Tedd ezt te is.
2014. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!