Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha úgy állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha úgy állok hozzá, hogy honnan tudjam hogy akarok-e komoly kapcsolatot egy nővel, ha még le sem feküdtem vele?

Figyelt kérdés

25 vagyok, csak minimum 20 éves lányokkal foglalkozom.


Szinte mindenki azt mondja hogy a szex benne van a 3 legfontosabb dolog között egy kapcsolatban, de a fenti kijelentéssel már bajuk van. Honnan tudhatnám hogy jó lesz-e a szex, ha még nem szexeltem a lánnyal?


2014. márc. 1. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

mert a személyiségével élném együtt. amit he nem ismersz meg a szex is rossz (főleg neki, ha érzékenyebb)


tahó vagy

2014. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
élnéL
2014. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Okééé :D

Bevallom kulturáltabb válaszokra számítok, mint ez volt.


Miért ne ismerném meg a személyiségét? Általában a szex a 3. randin szokott velem megtörténni. Ez azt jelenti, hogy akkorra már átbeszélgettünk több mint 12 óra hosszát, de jellemzően még több időt, amit csak egymással töltöttünk, egymás megismerésével.

2014. márc. 1. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

3 randi, 12 h beszélgetés személyiség ismeretet eredményez?


okosodjál még :D


30+F

2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, megismerem az alapvető személyiségjegyeit. Te nem tudod megmondani 12 óra (vagy inkább 2 óra) beszélgetés után valakiről, hogy úgy nagyjából, alapjaiban milyen ember?


Meg tudom mondani, hogy gondoskodó-e vagy sem. Hogy úgy általában kedves-e vagy sem. És azt, hogy együtt tudnék-e vele élni egy komoly kapcsolatban.

2014. márc. 1. 15:37
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
De rossz neked, hogy csak olyan lányokat találsz akik 12 óra alatt megismerhetők! Ezek után én sem csodálkozok, hogy neked az egyetlen varázskalapos mutatványod a szex marad.
2014. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Emberek,ti vennétek úgy kocsit,h még egy próbakört se tesztek vele?Na,látjátok!
2014. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6: Olvasd el az 5-ös írásom.
2014. márc. 1. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

nem házasságról van szó :D és senki nem vesz semmit.


majd 30 felett rájössz baromira nem ismersz meg így senkit :)

2014. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
írd már meg hány s milyen hosszú komoly kapcsolatod volt, plusz 1 szexből miként derül ki milyen lesz 2 hónap szex után a szex :D
2014. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!