Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Jogosan sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
két egész napot töltöttem vele, de ma sikerült lebetegednem. És úgy beszéltük meg hogy a mai nap otthon leszek és kúrálom magam. Erre csak beállított hozzám én meg amennyire ramaty állapotban vagyok megkértem hogy addig legyen otthon nehogy ő is elkapja ezt a hányásos betegséget. és szó szerint bevágta az ajtót úgy távozott tőlem. azóta hozzám se szól. Pedig abban a két napban csakis azt csináltuk amihez kedve volt.
2014. márc. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Önző dög.
2014. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom én örültem volna hogy lejön,egyből teát kérek,befogtam volna ápolónak :D
2014. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár csak a férfiak lettek megszólítva, de én is úgy gondolom, nem jogosan sértődött meg...


Ha csak ápolni akart, meg tudni akarta, hogy vagy, akkor is megérthetné... de ha csak veled akart lenni, és azt várta, hogy szórakoztasd, akkor is önzőség.

2014. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan csak lehet zárd le ezt a nőt. Ettől az embertől jót ne várj. Ez nem fog téged ápolni ha megöregszel vagy bármilyen betegség ér. Ez az ember kuka.
2014. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beteg akart lenni, mivel nincs kedve suliba/melóba menni.
2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1. a barátnőd egy hisztis p.csa (ez a valószínűbb sajnos)

2. de nem szabad kihagyni a másik lehetőséget sem, hogy esetleg azért ment át, hogy ápoljon és tisztában volt a kockázattal, hogy elkapná de csak jót akart neked. (Bár ez kevésbé valószínű, tekintve azt, hogy az írásodból nem ehet több 15 évesnél a csaj.)


A legjobb lenne, ha beszélnél vele vagy megírnád neki, h te csak jót akartál neki, és nem azért küldted el, mert nem akartad látni, csak nem akartad h elkapja a betegséget. Ha ezek után is játssza a sértődött királykisasszonyt akkor pedig rúgd ki a p.csába a hisztis lotyót.

2014. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nem lehet több 15 évesnél
2014. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor derül ki, hogy milyen is az ember valójában... egyből játszotta a hisztikirálynőt, ha nem a volt, amit ő akart. Ha jót akarsz magadnak amint lehet kidobod!
2014. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rékcsi ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogosan sértődött meg...

Én ha átmentem volna és azt mondod h menjek haza mert nem akarod h elkapjam, akkor megkérdeztem volna h szükséged van e valamire (egy tea, fájdalom csillapító, kaja stb.) és ha nincs akkor lelépek, aztán másnap felhívlak h jobban vagy e. De semmi esetre sem vágom be a durcát :)

16/L

2014. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!