Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők átlagosan többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők átlagosan többször lépnek félre mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én olyan 50-50-re saccolom. szerintem nem a nemtől függ, hanem embere válogatja
2014. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekik ugye nagyon könnyű megcsinálni, egy sor jelentkezőből választhatnak és a közhiedelemmel ellentétben közel sem olyan monogámok, mint ahogyan beállítják őket. Különösen akkor, ha végképp nem kell a lebukástól tartaniuk.
2014. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csefy te lány vagy?
2014. márc. 1. 12:29
 5/17 anonim ***** válasza:
nem, fiú
2014. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az en barati koromben, eddig mindig a csaj lepett felre. Tehat 4 baratomat meg engemet is a baratnonk csalt meg eloszor. Tehat ez a sztereotipia, hogy csak a ferfiak lepnek felre, reszben igaz. Azert mondom, hogy reszben, mert mindegyik baratomnal es magamnal is azt tapasztalom, hogy egy ilyen eset utan egesz mashogy gondolkozunk a kapcsolatokrol. Tehat ha ugy adodik, most mar en sem fogom 2x meggondolni, hogy van baratnom, hanem lehet kihasznalom a lehetoseget, mert o ugyis egyszer felrelep.
2014. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Van egy nagyon jó barátom és őt is már a 3-dik csaj szivatja meg. Olyan is volt h még a csajnak állt feljebb.

De ez a 16-20 as korosztályra igaz szerintem, utána talán megkomolyodnak.

2014. márc. 1. 12:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Multkor volt egy cikk, hogy Europaban a nemet nok lepnek felre a legtobben,de meg mindig joval kevesebb az aranyuk mint a ferfiaknal.

Az meg hazugsag,hogy tobb lehetoseguk van.Az atlagnonek ha mar van gyereke,akkor iszonyat nehez megszervezni, en elvalt vagyok es szabad,igy is macera, hogy mikor erek ra az apronep miatt.

Ifju lanykoromban meg tobb hazas ferfi probalkozott volna,nekik eleg lett volna otthon a tulorara fogni.

2014. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nekik ugye nagyon könnyű megcsinálni, egy sor jelentkezőből választhatnak"

Ezt honnan veszitek, csak tudnám. Ja, ha elmennék valami lebujba, biztos lenne egy vagon vadbarom, aki benne lenne egy gyors dugásban, de ebben nekem mi a jó? Még akkor sincs benne semmi jó, ha szingli vagyok.

Az pedig elég szánalmas, hogy ha engem megcsaltak ketten, majd a harmadikon megtorlom, mert úgyis ő is félrelép egyszer. Ilyen alapon lehet, hogy az előző kettő is azért lépett félre, mert velük meg az első vagy valamelyik előző pasijuk csinálta ezt. Végső soron aki úgy lép félre, hogy nem nyitott kapcsolatban van, az elsősorban magával szúr ki szerintem.

2014. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, én a saját környezetemben úgy tapasztalom, hogy a nők lépnek többször félre, igen. Sőt, szinte az összes ismerősömnél a nő volt a hunyó (ebből volt baráti, és munkahelyi eset is).
2014. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!