Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy huszonéves lány kicsit szendébb, azaz fél a szextől, mert csalódott és rosszak az emlékek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy volt egy rossz kapcsolatom, amibe nem kellett volna belemennem és nagyon megviselt. Nem vagyok szűz, de kicsit tartok a szextől, lehet, hogy szendébben viselkednék, mint a nagy átlag és lassabban is haladnánk emiatt. Persze idővel oldódom.

Csak ez egy huszonéves srácnál lehet, hogy túl furcsa és nem jön be?

Lehet, hogy nemet mondok, amikor ő már akarná, mert egyszerűen félek már mindentől. (Volt olyan, hogy előtte remegtem stb.) :S Egy átlag srác eléggé türelmes ehhez?



2014. márc. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted ez hogy működik?

-Akarod?

-Nem.

-Akkor szia.

Én valahogy soha nem beszéltem meg ezt a fiúval, jött, ahogy jött. Nyilván látni fogja rajtad, ha visszafogottabb vagy, és akkor ha rákérdez, meg lehet beszélni. Ha fontos vagy neki. Ha nem, akkor meg nem vesztettél semmit.

2014. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, h hosszabb távon ez lehet-e hátrány. Nyilván tudom, h a szex nem úgy megy, h igen-nem és csá.
2014. márc. 1. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon türelmes vagyok,mondjuk nem is vagyok az átlag.
2014. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat, ha srac csak sex-et akar akkor valoszinuleg zavarni fogja. Viszont ha egy kapcsolatat szeretne, es kedvel teged, akkor turelemmel varni fog, legalabbis ha magambol indulok ki, en varnek.


20/F

2014. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!