Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy eléggé nagy problémám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy eléggé nagy problémám. Mit csináljak, annyira félek. Ez nagyon zavar titeket lányok? :- (

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tömérdek mennyiségű kólát ittam az elmúlt 10 évben és iszonyúan besárgította a fogaimat. Hiába mostam napi 3-sor, nem fehéredtek ki. Kb 3 éve tetem le a kólát és hiába mosom, veszem a drága fehérítő szereket semmi, nagyon sárgák. Plusz nagyon kuszák a fogaim. Torlódás van mindenhol és az első kettő nagyon, de nagyon kifele áll. Olyannyira, hogy szerintem még csókolózni sem fogom tudni tőle. Sajnos fogszabályzót hiába teszik fel, nem lehet széthúzni őket. Ki kell húzni hátulról kettőt, hogy szét lehessen húzni őket. De azt meg nem szeretném.


Most ismerkedek egy lánnyal küldtem egy képet azt írta, hogy bejövök neki de nem látta még a sárga és kusza fogaimat...most mit csináljak?


félek.


:-(


2014. márc. 2. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vonulj vissza.
2014. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez most komoly?
2014. márc. 2. 10:25
 3/17 LePeDő ***** válasza:
Próba szerencse. Ne törődj vele.
2014. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben engedném, hogy kíhúzzák hátulról és egy fehérítést is csinálnék, ha tényleg olyan vészes.
2014. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

most erre mit lehet mondani? a kuszaság egy dolog, de hogy saját igénytelenséged miatt sárgák a fogaid...

őszinte leszek, engem valószínűleg kiábrándítana, és semmi kedvem sem lenne veled csókolózni


(évek óta kávézok, kicsit sem sárgák a fogaim)

2014. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem igénytelenség miatt sárgák.


a kóla más mint a kávé.


nézz utána.

:-(

2014. márc. 2. 10:30
 7/17 anonim válasza:
Muszáj lesz mindent megtenned,kihuzatni meg ilyeneket mert addig az egod 0%...és igen zavarna..
2014. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem húzasd ki azt a kettőt. nekem elöl volt torlódás kamaszkoromban, és ez megoldotta.

sárgaságra próbáltad már a szódabikarbónát vagy az almaecetes bedörzsölést? tudok egy blogot, ahol valami durvábbat is kipróbűltak, priviben megírom, ha érdekel.


és gondnak tényleg nagy gond. ápolatlan hatást kelt.

2014. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

megmutatod nekem akkor azt az oldalt?

küldheted.

2014. márc. 2. 10:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Örök vesztesnek is kell lennie valakinek :D
2014. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!