Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok, lassan 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, lassan 2 éve járok a barátommal. A problémám az, hogy bár tudom, hogy szeret engem, de rendkívül zavar, hogy más lányokat dicsérget. Mit tegyek, hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Olyanokat ír például, hogy milyen jók a képei, meg mennyire fotogén. Ilyenkor eléggé elbizonytalanodom, hogy vajon tényleg tetszem-e neki és tényleg engem tart-e a legszebbnek, a legjobbnak az önbizalmam pedig lenullázódik teljesen. Mondtam már neki, hogy engem zavar ez a dolog, de mégsem tud leszokni róla.
2008. júl. 8. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne butáskodj. Ha nam mondja ki, magában gondolja... Te is biztos megnézed a jó pasikat az utcán. Fel a fejjel, ez egyáltalán nem ok arra, hogy úgy érezd, valami nincs rendben!
2008. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%

Próbáld természetesen kezelni, és mondd el neki te is a véleményed az adott lányról. Semmiképpen sem lehúzni kell, hanem beszéljétek meg együtt.

Valamint próbáld ki: te is mondj véleményt neki azokról a pasikról akik szóra érdemesek, és meglátod, ő biztosan nyitott lesz ilyen beszélgetésre.

Igazat adok az első válaszadónak: jobb ha kimondja. Ha megfigyeled milyen vonások tetszenek a párodnak leginkább, akkor még az is lehet, hogy profitálhatsz is belőle.

2008. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kene ez zavarjon ha tenleg erzed h szeret szerintem nem nagy cuc ha azt mondja egy csajra h fotogen.Ne izgulj ha veled van 2 eve es ha azt mondod szeret is akkor biztosan te vagy neki a legszebb.De ha nagyon zavar mond meg neki h te mar azt hiszed h neki nem is tecel h ienket mond masokra es lehet akkor nem fog ieneket mondani de attol meg lehet fogja gondolni magaban.De en azt tudsom tanacsolni h ne csinalj belole nagy problemat mert nem olyan nagy dolog.
2008. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából egy fontos dolgot lehagytam. Ő általában olyan lányokról mond ilyen véleményeket, akiket nem is talál szépnek, szóval semmi értelmét nem látom annak, hogy akkor minek dicsérgeti őket. Az a csaj is, akinek azt írta, hogy fotogén, valójában nem egy szépség és mindig mondta, hogy én jobban nézek ki nála. De akkor miért hazudik nekik? Mert ez hazugság, akárhogyan is nézem.

Mellesleg ő elég féltékeny, ha valakit jó pasinak találok (és én tényleg jó pasinak tartom az illetőt, nem pedig csak azt mondom/írom), akkor már eléggé rosszul érzi magát.

2008. júl. 8. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azt írta a lánynak, hogy ő a világon a legszebb, hanem hogy fotogén. Téged pl. szebbnek tart, de ettől ez még nem hazugság.

Az önbizalmadat saját magad nullázod le - inkább neked kellene erről leszokni.

Téged szeret, emellett megnézhet, megdicsérhet másokat, ettől még te nem kapsz kevesebbet tőle.

2008. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor elmagyarázom, hogy mért tartom hazugságnak. Egyszer egy lánynak pl. azt írta, hogy jól néz ki. Aztán később megtudtam, hogy valójában az ellenkezőjét gondolja róla, csupán azért írt mást, mert azt remélte, hogy a lány majd "hálája jeléül" megkérdezi tőle, hogy mi újság van vele mostanában. Ez így elég furán hangzik, tudom, de igaz. Talán csak nem akarja őket megbántani, de szerintem nem az ő feladata lenne mások önbizalmát (tévesen) helyreállítani, miközben ezzel az enyémet megtépázza. Arrül nem is beszélve, hogy bezzeg nekem nem bókol olyan gyakran.
2008. júl. 8. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért ne aggódj!Senki sem mondja igazából ki a véleményét!Gondolom tesem!Ha a barátnőd tök rondán nézki nem mondod neki hogy ne sértődjön meg!Vagy ne vesszen veled össze!Vagy csak szebben kifejezve mondod neki!De most hogyan nézki ha egy képre azt írja hogy jajj de szar a képed!Értzsd meg!Vagy kérdezd meg tőle hogy:Mért az én képeim nem tetszenek?Stb!Sok szerencsét!De bisztos szeret!2 év!nem kevés
2008. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HÁt, nem tudom! Az milyen már hogy más csajoknak írkál ráadásul bókokat??? Én nem venném jó néven, pontozzatok le nyugodtan! Azért hová tart már a világ?! Már azt is fogadjuk el, ha a párunk másnak visz virágot? Ijessz rá a palidra, hogy máshoz mész bókokért ha nem hagyja abba! Jesszus, mekkora bunkók vannak...
2008. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!