Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek tapasztalata se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata se veled-se nélküled kapcsolatról? Hogyan kezelte? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 17:55
 1/7 kolosszus22 ***** válasza:
Én most éppen ilyenben vagyok-voltam. Nem tudom mi lesz a vége, de szerintem szétválnak útjaink.
2014. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:
Mi a pontos szitu az te esetedben?
2014. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ket evig voltam benne..mig epp mast nem szemelt ki maganak addig en is jo voltam.(nemtortent semmi olyan)..de erzelmileg teljesen kimerultem.sajat hibam hogy nemhallgattam azokra akik figyelmeztettek...mindig megbocsatottam, aztan pszichologus stb. ra kell jojjek hogy sosem szeretett es nemis fog.emellett vvegignezem nap mint nap hogy massal van.most vagyok azon a ponton hogy szeretnem elfelejteni.nagyon nehez,sok az almatlan ejszaka de ilyen szemely mellett nem lehet boldognak lenni.:(
2014. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en csak barati kapcsolatban vagyok benne igy. nem merem megmondani neki hogy vagy gyakrabban beszelunk es nem akkor amikor neki olyan kedve van, vagy arra van a kijarat :c

nem sok jovoje van neki ebben a helyzetben, mint fentebb is irtak, kimerit erzelmileg ( mint amikor fel-le kapcsolgatod a lampat : hamarabb kieg az ego ) :/

2014. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 hete szakítottam a barátommal (nem megcsalás vagy veszekedés miatt, most is jóban vagyunk), de úgy érzem, hogy hiányzik. Vagyis valamikor nagyon azt érzem, hogy jól döntöttem, de valamikor pedig újrakezdeném vele.
2014. márc. 2. 18:16
 6/7 anonim válasza:
en is beleszerettem..es nagy hiba volt. mindig tett valamit ami miatt meg jobban kotodtem hozza a vegen pedig o massal oromkodott en meg legszivesebben elastam volna magam banatomban:s
2014. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tesóm évekig ezt csinálta a barátnőjével, aztán 1x végleg szakítottak, azóta meg csak megdug minden csajt, akit tud
2014. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!