Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne még tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne még tennem, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Július végén véget ért egy majdnem 1,5 éves kapcsolatom, első szerelem, első férfi volt az életemben, együtt laktunk egy évig, nagyon szerettem. A végén sokat veszekedtünk, nem volt már jó a kapcsolat, emiatt szakítottunk. Nagyon sokat szenvedtem a szakítás után..mindenkitől hallottam, hogy "majd az idő segít" vagy ismerkedjem más férfiakkal, legyek sokat barátokkal, foglaljam le magam, és majd túl leszek ezen. Lassan 8 hónapja történt a szakítás, találkoztam jó pár férfivel, volt akivel meg is próbáltam, de pár hétnél hosszabb ideig egyikkel sem tudtam együtt lenni, szakítottam. Egyszerűen nem éreztem jól maguk velem, nem voltam szerelmes, és folyton a volt barátom járt a fejemben, hogy ő így csinálta, ő azt mondta stb. Nem tudom már mit csináljak, több hónapja semmilyen szinten nem beszélünk, hiányzik, jó lenne, ha minden a régi lenne:( Nem hittem volna, hogy ennyire nehéz lesz nélküle. Más is volt ilyen szituációban esetleg?


20/N


2014. márc. 2. 23:04
 1/6 Moszuke ***** válasza:

Szakítás után - ezt kell tenned, hogy lezárd a kapcsolatod | Videoklinika


[link]

2014. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituációban vagyok. Nekem augusztus eleje-közepe környékén lett vége a majdnem 3 éves kapcsolatomnak. Mai napig eszembe jutnak dolgok, főleg akkor, ha olyan helyen járok, ahol sokszor megfordultunk együtt. Pedig konkrétan maga a lány abszolút nem hiányzik és gyűlölöm is...


Én azt javasoltam volna, hogy keress valakit, mert az majd elfeledteti, de így nem tudom... Nekem is volt egy próbálkozásom ez alatt az idő alatt és az azért segített nekem. Csak aztán nem jött össze, így még mélyebbre zuhantam.


Én azóta nem beszéltem vele, hogy vége lett, kitöröltem az életemből és úgy érzem, hogy nem is akarom visszakapni. A vége annyira rossz volt, hogy ááá... jobb így, de mégsem mondanám jónak.

2014. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapig voltam együtt a volt barátnőmmel...még most is szeretem, kb. 4 hónapja szakítottunk, mert mi is sokat veszekedtünk. Ő is szeret..békésen váltunk el. Sokszor szakítottunk...volt kb 3 hónap kihagyás 3 részletben..nem bírtuk otthagyni egymást...főleg én mentem vissza hozzá.. de rájöttem, hogy nem érdemes, tovább kell lépni. Én megismertem egy lányt...oda vagyok érte...ő talán annyira még nincs, de mostanában többet jár a fejemben, mint az exem...szóval voltam ilyen helyzetben, szurkolok neked...ne menj vissza hozzá, mert sosem ér véget. 19/F
2014. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam egyáltalán nem segített az, hogy összejöttem valaki mással, mert még inkább előhozta bennem azokat az érzéseket, hogy vissza akarom kapni a volt barátomat. Sok jót megéltünk együtt, és nem úgy gondolok rá, mint hibára az életemben, talán emiatt nehezebb elengednem, nem tudom.. Ha ennyire gyűlölöd, akkor hogy lehet, hogy még mindig eszedbe jut és gondolsz rá? :)
2014. márc. 2. 23:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszi a sztoridat:) Örülök, hogy találtál olyan lányt, akivel jól érzed magad. Visszamenni nem is tudnék hozzá, mert ő nem akar engem... :(
2014. márc. 2. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4:

Más is ezt kérdezi tőlem állandóan, hogy miért jut eszembe akkor, ha gyűlölöm... A válasz egy hatalmas: nem tudom. Nem sikerült lezárni magamban a dolgokat és úgy vagyok vele, hogy a lány, akivel elkezdtem annak idején járni, már nem az az ember volt, akivel a végén k..rvaanyázva búcsúztam el. Úgyhogy óvatosan kijelenthetem, hogy a kapcsolatunk első fél-egy éve nagyon hiányzik. A többi pedig nem.


Igazából a legrosszabb az egészben, hogy depressziós is vagyok és ez az egész rátett még egy lapáttal, így konstans halálvágyam is van.

2014. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!