Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Már kezdek, , megőrülni".

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit év elején ismertem meg és már akkor tetszett amikor elöször megláttam, és 5 hónap alatt tök jóban lettünk és nekem úgy tűnt h én is tetszek neki (egyébként azt mondta bejövök neki).

Csak én olyan vagyok h ha nagyon nagyon tetszik vki, akkor néha úgy teszek mintha nem is ismerném és multkor is ez volt, és azóta elég kifejezéstelen velem, szomorúnak tűnik, de azt látom rajta mintha zavarban lenne amikor beszélünk vagy meglát. Már lemondott rólam, vagy vmi más miatt viselkedik ilyen furán??

Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak, nagyon nagyon nagyon tetszik és közelednék felé, de félek h nem örülne neki, vagy nyomulásnak venné és nem szeretnék hülyét csinálni magamból. Ez az egész kb. 2 hete kezdődött és már egy csomót sírtam miatta. És nem is szeretnék lemondani róla.

Az értelemes válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm!!!!


2014. febr. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugraszd ki a nyuszit a bokorból:D Vedd elő a vamp énedet, és játsz vele:D Ott eldől minden:D De ha rád ugrik és leteper akkor ne csodálkozz:DD
2014. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért nem tudsz vele beszélni erről?


nyisd már ki a szááád azért van

2014. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről sosem beszéltünk h egyikünk terszik-e a másiknak, és nem merem csak úgy letámadni egy 'szerelmi vallomással'...
2014. febr. 12. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ilyen az egyik csaj oszt. társam tök ugyan ez a helyzet csak én vagyok a fiú.örülnék ha oda jönne és meg beszélnénk... próbáld meg te is menj oda hozzá 16/f
2014. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. és vagyok ***15/f elírtam
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!