Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után tudtátok, hogy a jelenlegi párotok az akivel leakarjátok élni az életetek?

Figyelt kérdés
Én másfél év után úgyérzem tudom már 20 évesen. A barátnőm viszont olyan ember aki nem akarja tervezni a jövőt. Azt mondja egyre jobban szeret, úgy érzi ő is egyre jobb ember lesz mellettem, de ha felhozom, hogy egyszer majd össze is költözhetünk, akkor kellemetlenül érzi magát a jövő tervezése miatt. Annyi sikerült kiszednem belőle, hogy ő is örülne, ha így lenne, de nem akar a jövőröl beszélni. Szerintetek ez baj?
2014. márc. 3. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

soha nem mernék ilyet kigondolni, hogy egy egész életet, szerintem elriasztana. nem tudnék így senkit szeretni.

elég tudnom, hogy most teljes szívből vele vagyok, számíthat rám, és nem vágom át. ha pedig már nem így lenne, akkor is egyenes leszek vele.


santorini/1

miért lett lepontozva?

2014. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy a mai fiatalok nem akarnak elköteleződni nem vállalják a felelőséget...
2014. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!