Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek ebbe a házibuliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek ebbe a házibuliba vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy sràc aki udvarol nekem. Most házibulija lesz. Nem tudom eldönteni hogy nekem bejön-e. Nagyon bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nem akarom hülyíteni. Nagyon aranyos, kedves, de külsőre nem az esetem. Nem tudom hogy érdemes lenne-e neki esélyt adnom. Félek hogy ott megcsókolna és utàna màsképp gondolnà a viszonyunkat, mikor én még azt se tudom hogy akarok-e tőle valamit.


Ràadàsul a bulin ott lesz exem (jóban vannak) is, aki meg folyton szexuàlis utalásokat tesz nekem, és szörnyen idegesítő. Biztos vagyok benne hogy ott is megkörnyékez. Nincs túl sok kedvem a tàrsasàgàhoz.


Mi legyen? Udvariassàgból elmenjek 1 óràra és lépjek le? Vagy el se menjek?


2014. márc. 3. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Most felsoroltad h csupa olyan ember lesz ott, akivel nem akarsz találkozni. Akkor mégis, mi a pélónak mennél oda?
2014. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs kedved, ne menj.

Az ember azért megy házibuliba, hogy jól érezze magát.

Azt meg nem értem, hogy " Félek hogy ott megcsókolna és utàna màsképp gondolnà a viszonyunkat,..." Nem tud megcsókolni, ha te nem akarod, nem hagyod.

2014. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!