Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek egy olyan buliba ahol az exem is ott lesz?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy igen, menjek el, mutassam meg mit veszített, és érezzem jól magam. De ennek van értelme / hatásos?

Nem akarom visszaszerezni őt, max tényleg csak bosszantani.

De ha màr elmegyek akkor inkàbb azért mennék hogy jól érezzem magam, elsődlegesen. Csak nem tudom hogy zavarnànk-e egymàst?


Valaki volt màr ilyen helyzetben? Végül elment? Mi a jobb, elmenni vagy elkerülni egy ilyen exes bulit?


2014. márc. 4. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb elkerülni. erőltetett
2014. márc. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem erzel iranta semmit mar ,akkor nyugodtan menj el ,de ha bosszantani akarod,akkor eleg gyenge jellem vagy - kepzeld magad abba a helyzetbe,ahol Teged akar bosszantani valaki..
2014. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bulizni akarsz, akkor szorakozni menj es ne az exedet bosszantani.


Nekem eszembe sem jutna az exem es talan eszre sem vennem egy szorakozohelyen.

2014. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a helyedben.
2014. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én így tettem gyorsan túl magam az exemen. Nem szándékosan mentünk oda ahol a másik van csak összefutottunk. Megpróbált idegesíteni azzal hogy más csajokkal táncolt meg simogatta őket, de én kinevettem és végül ő rohant el idegesen :D szerintem ha nem házi buliba mentek akkor nem gond.
2014. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menekülni sem kellene egy nyilvános helyről, csak mert ő is ott van. Milyen jogon kellene kitúrnia?
2014. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!