Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne folytatni egy...

Ameoland kérdése:

Hogyan lehetne folytatni egy olyan életmódváltást, ami bevált, de senki nem igazán tudott még hasznos tanácsot adni a továbbiakra?

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen,a rövid történet annyi lenne,hogy 2009 nyarán 14 évesen megelégeltem azt,hogy 120kg volt a testsúlyom.Ezt mindenfajta fogyi cd,fogyasztó porok,tabletták és felesleges méregdrága dolgok mellőzése nélkül 1,5-2 hónap alatt lefogytam 25kg-ot,így a jelenleg is megtartott súlyom 95 és 98 kg között mozog.Az alkatomhoz viszont lehetőleg még 10-15kg-ot lekéne fogynom,hogyan tudnám ezt elérni?


És nem kéne,de idetenném ezt is:-Mint látható,ez a leadott testtömeg hatalmas ilyen rövid időn belül,így nyilván visszamaradt sok felesleges bőr.

-Hogyan,vagy Mivel lehetne ezt a sok felesleges bőrt felszámolni,természetesen plasztikai beavatkozás mellőzésével?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 21. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a titka a fogyasodnak, de remelem, hogy nagyon sok zoldseget, gyumolcsot fogyasztasz. Amikor elindulunk a fogyas utjan, akkor nagyon fontos a mozgas, tehat tornazni kell, es folyamatosan masszirozni, s igy elkerulheto a petyhudt bor.

Belsoleg is biztositani a vitaminokat, ami a szovetek es a borert felelosek,mint pl. az E, A, valamint a C vitamin.

Ajanlom az Aloavera friss zselet, jojoba olajat a masszirozashoz, Nekem ezek csodat tettek a borommel.

Reggeli italkent, ehgyomorra, s.repa, zeller, paradicsom,

uborka juce. Amikor friss level kezded a napot, igy atmossa a szervezetedet, viszont vitamin es asvanyi anyagokkal is ellat. Ezekre a dolgokra erdemes odafigyelni.

2010. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hideg-meleg váltóuhany is jó a bőrödnek.

És a lassabb, folyamatos fogyás.

Azt nem tdom, hogy az eddig kialaklt bőrproblémával mit lehetne otthon kezdeni, de szerintem fiatal vagy , ne éld le ezzel az életed.

Fogyj le normálisan, egészségesen,s valamikor menj el dokihoz (először inkább háziorvos, bőrgyógyász), ha egyedül nem szeretnél, anyukáddal vagy egy baráttal és

kérj tanácsot. Elképzelhető, hogy sebészeti úton kell a gonon segíteni, ha nagyon sok bőr maradat vissza, de ahhoz is várj mindenképp, míg kicsit idősebb nem leszel.

2010. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elismerés a kitartásodért. Tudom, hogy gyorsan lefogyni mekkora önuralom eredménye.

Lehetne egy kérdésem? Én is fogyózom, de nem drasztikusan (egy hét alatt k.b, 1 kiló megy le) és 10-15 kilót szeretnék leadni. Ennyi súlyveszteség után is lógni fog a bőröm? Vagy mitől függ ez?

2010. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fogyásom titka csupán annyi,hogy nem ettem cukrot,csokit,kenyeret,tésztát,és zsíros dolgokat,meg nem a négy fal között töltöttem a napjaimat.A végén annyira kiürültek a szervezetemből a cukros ételek,hogy amikor csokit eszek,akkor fáj a fogam.Elmentem fogorvoshoz,aztmondta szép mind,így csak erre a dologra tudtam visszavezetni.

harmadik válaszoló:Legjobb tudomásom szerint a havonta 2 kiló leadása a normális,ami után nem lesz bőrvisszamaradás,és ez a súlymennyiség ennyi idő alatt nem viseli meg a szervezetedet annyira,mint egy drasztikus fogyás.


Köszönöm a válaszokat,sok hasznosat megtudtam!

2010. aug. 21. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!