Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom exe szebb mint én (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe szebb mint én (? )

Figyelt kérdés
szóval a barátom exe tényleg sokkal szebb mint én és nem azért szakitottak mert nem működött a kapcsolat hanem mert én képbe jöttem csak mégse tudom ezt vlahogy megemészteni megőrülök a féltékenységtől ha a lány a folyosón van és a barátom ránéz

2014. márc. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az írásjelekről még nem hallottál?
2014. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor mi is a kérdés?Vagy csak a lelkedet akarod itt kiönteni nekünk?
2014. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthagyta miattad akkor minek a féltékenység? A szépség meg nem minden. De ezzel el is marhatod magad mellől.
2014. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belső értékeket lát benned a srác, szépnek is láthat.Vagy lehet h te vagy az ideálja...
2014. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elötte nem mutatom ki a féltékenységemet,csak egy hét után közölte a lányal hogy szakit
2014. márc. 4. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig gyanítom okosabb is.
2014. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt. Folyamatosan néztem az instagramját, hogy milyen épeket tölt fel. Igazi kis sportos csaj volt nem is értettem, hogy utána velem miért akarna lenni, pedig megcsalta velem és szakított vele, hogy velem lehessen. Nagyon utáltam sokáig és a barátaim tudták is ezt. De egy idő után a barátom nagyon megunta és nem is tett jót a kapcsolatunknak ez a folyamatos gyűlölködés. Féltékenykedni normális dolog, de nagyon túlzásba lehet esni és ez tönkre teheti a kapcsolatotokat.
2014. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!