Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tojik a fejemre a pasim, ha mindent megteszek érte?

Figyelt kérdés

múlt év októberében ismerkedtem meg vele. ő fent lakik Pesten, és meg idelent a nagy alföldön. kezdetben nagyon kedves figyelmes volt, mostanában legutóbb pénteken viszont megérkeztem a nyugatiba, pont még szolgálatban volt. oda hívtak egyik régi barátját, szinte csak vele beszélt, velem meg alig pár szót váltott.

ha hétvégén ráér, alig csinálunk közös programot, azért meg már nem egyszer haragudott, hogy fogtam magam és elmentem sétálni. vagy elmenni egykét helyre. beül a gép elé és éli a kocka világát. erről beszél, meg a munkájáról. néha hozzászól egykét témához de semmi. takarítok mosok nála, csinálom a reggelit ebédet.

valentin napon ugyan megbeszéltük mit adunk egymásnak de becsomagolhatta volna. oda adta egy szatyorba, blokkal mindennel együtt. induláskor még én vettem neki egy szál tulipánt. haza értünk, le tette az asztalra. ott száradt el.

meg vagyok döbbenve, pedig párszor mondtam neki hogy ez igy nem működő képes, de minden megy tovább.

félre ne értse senki, beszállok én abba a költségbe ha elugranánk mondjuk egy étterembe, vagy ne adj isten venne magának valami katonai holmit. nem. ő ül és gépezik. fáradt elhiszem egy 12 órás szolgálat után de haza megy és ott is ül.

maszirozom a fejét hátát, szórakoztatom, de mindig ugyan az a visszajelzés. pedig szeretem és foglalkozom a dolgaival.



2014. márc. 4. 17:46
 1/10 anonim válasza:
En is igy vagyok :( /L
2014. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj,hogy megteszel mindent és elkényelmesedett meg elmúlt az újdonság varázsa. Mivel semmi következménye annak,hogy így mennek a dolgok nem is fog változtatni és ezt tapasztalatból írom.
2014. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsikét meg van halva ez a dolog.. biztosan nagyon fárasztó a munkája, de igazán lehetne annyi érdeklődése feléd hogy érezd.. ha nem sikerül vele megbeszélni sehogyan sem, akkor ennek lassan már nem lesz értelme .. próbálj vele beszélni a kapcsolatotokról, értse meg hogy neked ez így nem jó.
2014. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pedig értelmes, nagy tudása van. ezt kéne dijazni nem a bunkóságot.
2014. márc. 4. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh. Azért ilyen mert szolgalelkű nő vagy. Pontosan tudod, hogy nem működik, pontosan tudod, hogy szarba se vesznek. De mégis futsz utána, mosol, főzöl, takarítasz. Miért is? Szereted ha semmibe vesznek? Te az a tipikus lábtörlőnek használatos nő vagy, mert élvezed ha belédtörli más a szaros lábát. Ne panaszkodj, viseld el, ezt szereted. Ha pedig mégsem, akkro tégy ellene esetleg valamit....
2014. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem lennék belé szerelmes le sem sz*arnám.
2014. márc. 6. 06:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyakamat rá, hogy COD-ozik. :D
2014. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiért nem kell megdolgozni valakinek, azt nem is értékeli.Csinálj te is úgy , mint moss, ne főz, tegyed a közömböset, és várjad , hogy reagál? Lássuk tetszik-e neki, vagy megszokik, vagy megszökik. Te párt akarsz ? Vagy cselédnek szegődtél el?
2014. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű mindent a szerelemre fogni. Godnolkozni luxus? Ennyi erővel azt is hagyhatod neki, hogy rendszeresen elverjen és emgerőszakoljon, mert hát te szerelmes vagy. Az agya azért van az embernek, hogy gondolkodjon! Godnolom nem vagy már 16 éves. Nekik még elnézem ezt a gondolkodásmódot.
2014. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem érdemel meg! Keress mást aki megbecsül
2021. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!