Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Külső: 174cm magas, nem dagi, de nem is csont-bőr típus. Nem izmos, inkább átlagos. Hosszú haj (ami tudom hátrány lehet).

Belső: Félénk típus, viszont őszinte. Barátságos, viszont nehezen talál igaz barátokat. Érzékeny lelkű, (sajnos) könnyen megbántható. A lányok között végképp nem "ingadozó" típus, tehát nincs olyan, hogy egyszer ez tetszik neki, másszor az.


16/F


2014. márc. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alkatod ahogy leírtad, azzal nincsen semmi baj, és a hosszú haj sem hátrány. Ha jól áll, akkor miért ne? :)

Az őszinteség nagyon fontos tulajdonság, amit az emberek értékelnek is. És külön pont jár azért, mert nem vagy "ingadozó"

2014. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de egy baj mégis van vele!

A lányoknak a rosszfiúk kellenek, és te csak addig kellenél nekik, ameddig kisírják magukat a válladon, vagy látnak benned hasznot. Ami rosszabb, talonba raknak! Igen, tudom itt GYK-n csak rendes lányok vannak, ezért tisztelet a kivételnek, de kérdező te azért csak légy óvatos az életben!

2014. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt így elmondtad. Igazad lehet. Nem vagyok rosszfiú...
2014. márc. 4. 19:43
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk eddig nem volt végképp szerencsém a lányoknál... Jelenleg is egy szerelmi problémával küszködök már nem kis ideje... :D


Tehát még nem volt kapcsolatom... Mondjuk igaz még csak 16 vagyok, csak érdekes érzés, hogy ha körülnézek már (egy-két ember kivételével) mindenkinek van párja, nekem nincs.

2014. márc. 4. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

03-04 19:41


Hagyjad már az itteni lányokat,állszentek és képmutatók úgyanugy,csak te vagy olyan hü..ye hogy bedől nekik..Nem szabad elhinni egy szavukat sem ezek után..

2014. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!