Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a tanárom?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nagyon szeretem az egyik tanáromat, minden gondolatom ő. Azt hiszem a múltkor tettem egy nagyon hülye célzást erre, és igazából normálisan reagált, nevetett, de ezt mondta: Látod mennyire nem éri meg engem várni? Ez az adott helyzetben nagyon kétértelmű mondat volt...Szerintetek rájött hogy kicsit többet érzek iránta? Nem akartam ciki helyzetbe hozni se lejáratni...Mit csináljak h ne tartson totál hülyének?

2014. márc. 4. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már mind1
2014. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őt ciki helyzetbe hozni? Inkább magadat! Álmodik a nyomor.
2014. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen tanár? mennyi idős vagy? és ő? te fiú vagy vagy lány?
2014. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha valami 16 éves középsulis srác vagy, akkor esélytelen :D

de nálam pl. egyetemen vannak velem szinte egykorú tanárok, aki ha nem magáz le engem, azt hiszem ő is órára jött :D huszonéves egyetemisták között egy szintén huszonéves tanár, na az már más tészta

2014. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván neki is kellemetlen volt mert mit mondjon? De igaz, ez nekem rohadt ciki...Rossz volt a megfogalmazás. 17 éves vagyok ő pedig 30 éves férfi
2014. márc. 4. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hülyének tart.
2014. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
max meg fog d*gni, hagyod neki, de másra ne számíts szerintem :D
2014. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a férjem mindig kap célzásokat a lányoktól,hogy: "Önre várok" meg hasonlók :) ha jól kezeli akkor se most se máskor nem akar tőled semmit így kihasználni se :) de azért ne álmodj egy nálad valószínüleg idősebb pasiról :) max ha végeztél aztán meglátod :)
2014. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ha befejeztem, sem lesz semmi.:) Köszi a válaszokat, nem tudom, miért mondtam kétértelműt.
2014. márc. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!