Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy ex-baratno rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ex-baratno rendszeresen felhiv szamkijelzes nelkul es nem szol bele, azzal mi a celja?

Figyelt kérdés
Biztosra nem tudom, hogy o az, de olyan 80-90%, mert ketlem, hogy az uj nok csinalnak ezt...

2014. márc. 5. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy idegesítsen.
2014. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is átéltem. Nem tudtam, hogy szakítás után ki szórakozik. Aztán véletlenül pont abból a városból csörgött rám vezetékes telefonról valaki, amelyben ő is lakik. (Tudni kell, hogy 150 km volt köztünk a távolság.) Ekkor kezdett gyanús lenni, hogy az exbarátnőm unalmas perceit tölti.


Ha még egyszer rád csörög ismeretlen számról, szólj bele, hogy "na mi van kisanyám, a f_szom után sóvárogsz?" Biztos garancia, hogy nem fog többet szórakozni. :)

2014. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon elküldeném a fenébe:D Nekem az exem csinálta ezt, meg annak a nőcije, mint később kiderült:)
2014. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd vonalban, és tedd félre a telefont. Ha elég pénze elment a hívásokra, akkor majd abbahagyja.
2014. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a szamkijelzes nelkuli hivasokat.
2014. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!