Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire meggyőzőek/hihetőek ezek az érvek egy fiútól, ami miatt nem találkozik a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy nagyon lecsökkentek a találkozások számai.Szinte már csak szünetben láttuk egymást pár percre.

Rákérdeztem, hogy miért van ez,már miért nem jön ide, miért nincs közös program,és beadott egy olyan szöveget,hogy rengeteget kell tanuljon,ha beakar jutni az egyetemre ezért folyton tanul,nincs másra ideje.

Oké. Aztán megkérdeztem,hogy legalább szombat este is tanul,pl9 től, mikor együtt lehetnénk akár kettesben,akár szórakozóhelyen? Erre azt mondta,hogy valamikor pihenni is kell 6-7óra tanulás után,nincs ideje arra sem.

Majd hozzámvágta,hogy nekem olyan fiú kell aki folyton utánam ugrál. Holott nekem elég lett volna 1-2 héten egyszer valami kis program vele.

Majd mondta,hogy vagy elfogadom így vagy......


Lehet én vagyok együgyű, hogy azt gondolom,hogy akármennyi tanulás mellett legalább szombat v vasárnap este az ember tölthetne kis időt a párjával?

Ti ezt meddig csinálnátok végig így? Várnátok rá ilyen helyzetek közt,míg elvégez minden sulit,hogy utána Hátha lesz rátok is ideje? Nagyon szeretem,de nem tudom mit tegyek...

Jövőben érettségizik ráadásul.


2014. márc. 5. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rossz duma, arra van ideje az embernek, amire szakít
2014. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semeddig, gondolom fiatal vagy, hagyd a fenébe had tanuljon, am ahogy mondtad állandóan nem lehet tanulni, főleg nem úgy ha az embere kapcsolata van. Tesz rád ez a szörnyű igazság. Szal sztem hagyd :)
2014. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sokat nyaggatod, hogy találkozzatok?

Amúgy tényleg érdekes, neki nincs rá igénye, hogy együtt legyen veled? Heti 2 találkozó neki sok? Lehet, hogy tényleg csak a tanulás az oka, de az is benne van a pakliban sajnos, hogy már nem azt érzi irántad, amit korábban.

Mióta vagytok együtt? Régebben többet találkoztatok?

2014. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze,többet találkoztunk. Egy éve és 7 hónapja vagyunk együtt,ezért is ilyen nehéz most.

Régebb maradtunk suli után pizzázni,üdítőzni...minden 3.szombaton lejött hozzám.

Nem hinném,hogy túl sokat nyaggattam..csak többször kérdeztem,mikor volt valamilyen rendezvény, hogy nem jön-e velem, stb és feltűnt,hogy szinte már csak a suliban látjuk egymást s annyi az egész.Most hirtelen minden kibukott belőlem, s azokra a kérdéseimre a fenti kifogásokat mondta.

2014. márc. 5. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszélj vele erről. Ha erre nem hajlandó, akkor lépj le.
2014. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy akkor hagyd, tudom ilyen sok időt nehéz magad után hagyni, de ha folytatod és szakítotok akkor még többet hagysz magad mögött.
2014. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom az egyetemen, amikor két hétig nem voltam hajlandó kimozdulni a szobámból, csak amikor muszáj volt. Akkor a barátnőmmel is csak a neten tartottam a kapcsolatot. Utána viszont levizsgáztam és napokon keresztül együtt voltunk...


Ha rövid távon csinálja ezt, akkor oké, de ha tovább, akkor itt másról lehet szó.

2014. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel még csak 11.-ben van és már elkezdődött ez...akkor az egyetemig biztosan folytatódik ...:((
2014. márc. 5. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeret tanulni, akkor az egyetemen sokkal többet fog foglalkozni vele. Egy vizsgaidőszak olyan nehézségű, mint az érettségi (vagy még nehezebb. Szakfüggő).
2014. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hidd el,ha egy pasi látni akar,akkor mindenképpen úgy alakítja a dolgaid,hogy beleférj a napjaiba,ha törik,ha szakad. na most ebből vond le a következtetést...
2014. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!