Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves fiú, aki a tanulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves fiú, aki a tanulás miatt nem találkozik valentin napon sem a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt írnátok,hogy kisajátító vagyok és hátráltatni szeretném Őt,nem így van, csak nagyon szeretem,és vele szeretnék lenni.

Szinte csak suliban találkozunk,ha van valamilyen alkalom, akkor együtt megyünk néha.

Mondtam neki,hogy hétvégén legalább együtt lehetnénk,ne csak pénteken suli utáni kávézóba beülés legyen,mert nekem nem jó, eljöhetne ő hozzám szombaton(mivel engem ő nem hívott)de visszamondta, mert tanulnia kell (Tény,hogy komolyan vesz s sokat tanul,amiért csodálom is, mert elhatározta,hogy mi lesz,viszont nem is végzős,és emiatt alig van velem)

Rosszul esett már csak azért is, mert máskor érdekes mindig van ideje mindenre.Múlt szombaton pl szülinapi buli, az előtt haverjánál játék, esténként kocsma.

Felhoztam neki ezt,de nem igazán akart róla beszélni,csak annyit mondott,hogy nincs kedve veszekedni, miért nem értem meg őt és csak duzzogok, értsem meg,hogy tanulnia kell.

De nekem ez fura,hogy mindig a közös programokra nincs ideje,és nem tudom miért nem mondja meg őszintén,hogy vagy nem vagyok fontos neki,nem szeret annyira, vagy valami más van a háttérben?Miért csak annyit mond,hogy ne veszekedjünk?

Mit tennétek a helyemben, mit mondjak neki, ami által kiderül miért van ez, és miért nem kapcsolódik ki velem egy keveset sem?


2014. febr. 12. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan jóhiszemű vagyok, de előfordulhat, hogy valami meglepetést tervez.
2014. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Az biztos hogy nem.

Ő péntek suli utáni, fél órás cukrászdás 'programot'akart.

2014. febr. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!