Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez cikinek számít 1,5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez cikinek számít 1,5 hónap után? Miért nem hívott el?

Figyelt kérdés

A barátom nem hívott át magához karácsonyozni, most vagyunk 1,5 hónaposak. Ő 20, én 17 vagyok.

Tudom, hogy szeret, és én is szeretem. Én azért nem hívtam/hívom át, mert meg akarom kímélni Őt a sok idióta rokonomtól. De Ők szűk körben ünneplik.

Hozzá vagyunk szokva, h mindennap talizunk, a suli miatt is.

De akkor 3-4 napot kikell bírnunk 1más nélkül...

Engem meg kiráz a hideg, ha belegondolok, h a rokonaimmal kell lennem...:S:(

Szerintetek ez a szitu nagyon gáz?:(

A szilvesztert viszont már együtt töltjük, és akkor együtt leszünk... kettesben... utána meg átmegyünk hozzá


2009. dec. 13. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A Karácsony a családról szól, szerintem... Mármint, ha vannak szüleid, stb.. Akkor inkább Velük kellene tölteni... Kivéve, ha külön éltek, stb.. Legalábbis én így gondolom. :)
2009. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi még soha nem töltöttük együtt a karácsonyt, de a dec 25, 26-ot sem, mert más városban élünk, fősuli miatt voltunk egy albérletben. Idén úgy tervezem, hogy dec 25-26 elmegyek hozzájuk (mivel nálunk kevés a hely, és nincs hol aludni fordítva nem menne), és akkor a szent estét anyuékkal, a karácsony többi részét vele töltöm, hiszen már eljegyzett, akkor csak-csak ő is a családomat képezi.


Ha egy városban laktok, akkor áthívhatod egy-két órára, vagy összefuthattok, egy kicsit, miért ne. De vannak családok, ahol nagyon szigorú a menetrend ilyenkor, és erre nem ér rá, lehet hogy náluk is ilyen.

2009. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haverom 9 hónapja van a barátnőjével, de olyan szinten, hogy azóta szinte minden napot együtt töltenek. Ha egy hétvégét a másik nélkül kell lenni, minden bajuk van. A karácsonyt viszont külön töltik. Mindenki legyen csak otthon legalább azon az egy-két napon.
2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom, karácsony ide-oda azzal legyél akit a legjobban szeretsz.
2009. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
évente egyszer kibírod nélküle..szülők család fontosabb..hidd el
2009. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a karácsony az a családé.

mi úgy oldjuk meg, hogy 24.-e délelőtt találkozunk, utána legközelebb csak 28.-án. 17/L

2009. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jolvan, azt hittem cikinek számít, de akkor nem.:)

Köszi a válaszokat.

2009. dec. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!