Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem fog megcsalni amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem fog megcsalni amiért nincs még szex köztünk? 17/L

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk mindketten és a barátom verseny szerűen karatézik ( ez azt jelenti hogy minden nap van edzése és csak hétvégén tudunk találkozni)

3 hónapja vagyunk együtt, a szex már szóba jött, ő már nem szűz. Egyszer voltam fenn nála de mondta hogy nem akar még lefeküdni velem, és ő nem fogja erőltetni, tud várni...

Csak attól félek hogy azért 17 éves és biztos vágyik már rá nagyon.. nem tudom egy fiú meddig képes kibírni szex nélkül


2014. márc. 6. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
3-4 hónap után már lehetne.
2014. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret akkor megvár téged, ha meg nem akkor jobb is neked nélküle.
2014. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki tudja meddig képesek kibírni azok az elfajzott teremtmények

F

2014. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. ha ő mondta, hogy nem akarja erőltetni, akkor valószínűleg úgy is gondolja.

2. 3-4 hónapot azért ki lehet bírni, sőt még ezen felül jó néhányat is. Ha ennyitől félrelép akkor jobban is jártál. Ha 1 év után sem lesz semmi, na akkor kezdhetsz esetleg izgulni.

2014. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ne húzd sokáig az agyát.

Oké hogy türelmes de ha majd te is belejössz a dologba akkor kíváncsi lennék hogy meddig bírnád szex nélkül ha van pasid.

2014. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megcsalni, ugyanis a karate önuralomra, önfegyelemre is tanít. Már ha komolyan gondolja. Ez növeli az empátiakészséget is. Onnan tudom, hogy karatéztam én is éveket, igaz nem versenyszerűen.
2014. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kyokushinkai karate?
2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tkodit ***** válasza:
a szex témát hanyagolom, de mi az, hogy csak hétvégén tudtok találkozni? Ne mondja nekem senki, hogy egy edzés mellett egy délután nem fér bele valami rövid program, vagy tali.
2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!