Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt fürdés menstruáció alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt fürdés menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

ha együtt alszunk, akkor általában együtt is szoktunk fürödni,viszont most pont megvan,bár már a végét járja,de azért mégis megvan.

ti fürödtetek már együtt így?

természetesen úgy gondoltam hogy tamponnal :)


2014. márc. 6. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyenkor külön fürdünk/zuhanyzunk, szokta mondani párom, hogy mi van, és engem pl baromira zavarna (még akkor is ha nem "csöpög")..

Szép dolog a szerelem de azért nem kell gusztustalannak lenni, azt a 2x 10-15 percet kibírjátok egymás nélkül.

2014. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont a héten tanácsolta a nőgyógyász amit tudtam eddig is, hogy ilyenkor zuhanyozni kell, ha lehet akkor betét és nem tampon, valamint a tangát hanyagoljam.
2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mi úgy gondoltuk hogy kádban, és persze én tamponnal

elvégre azért nyáron is ha strandra megyek "így" fürdök :o

2014. márc. 6. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem ez nem zavar. Szex közben sem.

22/F

2014. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

ezek szerint ez is mint minden ember függő. engem nem zavar..

amikor vízsugárral nyomatta ki az alvadt vérdarabkákat az mondjuk tényleg egy kicsit durva, de ez van. ez is a páromhoz tartozott.

2014. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, engem zavarna...

Sok dolog nem zavar, de az is ha a férjem meglátná a madzagot..

Csak ha menstruálok és alulról meztelen vagyok és székeléskor zavar a jelenléte.. Még pisiléskor sem, bár nem volt rá még példa,mhogy bejöt volna a fürdőbe ilyenkor ( nincs külön wc)

plusz menzesz alatt nem fürdök.. Párszor strandon voltam, de rájöttem hogy a tampon totál megszívja magát a vízzel ( most már tudom ogy lehet egy csomó fertőzést strandról hazavinni, amit szerencsére eddig mindig megúsztam)

2014. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsót nem teljesen értem, hogy most mi zavarja és mi nem

viszont azzal nem értek egyet hogy a tampon felszívja a vizet. én nyáron majdnem egy héten keresztül mindennap strandon voltam mert olyan volt a helyzet..és egyáltalán nem szívta fel a vizet..rendesen fel kell rakni.:)

2014. márc. 6. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Zavar ha látja a mazagot, ha menstruáció alatt alulról meztelenül lát, ezen felül csak az zavar, ha éppen annagydolgomat végzem, más sosem, ő gyantáz stb..


Tampont pedig hidd el, tudom használni, 15 éve használom:):)


Jah hogy nem nedvesedik fel?


[link]



[link]

2014. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Menstruáció előtt vagyok 2 nappal. Sokszor, olyan "mindjart megjon erzesem" van.

Ma ugy ereztem meg fog jonni, feldugtam egy ultra mini tampont, a zsinorjat elrejtettem a szemeremajkam alatt es maris mehetett az egyuttfurdes. O nem vette eszre /nem zavarna, ez biztos./ En meg nem csinaltam belole nagy ugyet.

Utolso napban szerintem egy tamponnal lazan furodhettek egyutt, ha nem zavar. Hangulatvilagitas legyen es kesz, ennyi.

2015. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!