Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar engem csókolgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem csókolgatni ha meleg?

Figyelt kérdés

Van egy meleg fiú jó barátom, akivel sok időt töltünk együtt. Amikor részeg vagy kicsit iszik akkor időnként elkapja a fejemet, hogy adjak neki csókot és néha megpróbál tapizni.

Összezavar. Azért foglalkoztat a kérdés mert pár éve még éreztem gyengéden iránta, csak ugye reménytelen.. de ezeket a helyzeteket nem tudom mire vélni.

24 éves lány vagyok


2014. márc. 7. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondoltál esetleg arra, hogy bejössz neki, és nem feltétlen meleg, hanem biszex? Most attól ugyanúgy meglovagolhatnád...
2014. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt láttam, hogy kvázi ő hogy lovagol meg egy fiút. Azt inkább hagyjuk.. szóval kezdek bizonytalan lenni abban hogy hova tartozik, igen.
2014. márc. 7. 12:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik neked még a melegek sem tudnak ellenállni! :)
2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves vagy :)
2014. márc. 7. 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

túl férfias vagy :)


na jó, nem ;) ... csak biszex a drága

2014. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy csak gátlásai voltak a lányok irányában, de ezt az alkohol oldja.
2014. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
biztos elcsábult amikor együtt borotválkoztunk ;)
2014. márc. 7. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 bírom a humorod :)
2014. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy csak langyos. :)
2014. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egyértelműen,ha ennyire bizonytalan vagy a témát illetően! Szerintem is inkább biszex,de majd ő megmondja.
2014. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!