Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar engem csókolgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem csókolgatni ha meleg?

Figyelt kérdés

Van egy meleg fiú jó barátom, akivel sok időt töltünk együtt. Amikor részeg vagy kicsit iszik akkor időnként elkapja a fejemet, hogy adjak neki csókot és néha megpróbál tapizni.

Összezavar. Azért foglalkoztat a kérdés mert pár éve még éreztem gyengéden iránta, csak ugye reménytelen.. de ezeket a helyzeteket nem tudom mire vélni.

24 éves lány vagyok


2014. márc. 7. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kilengés. Mint amikor a hetero is elgondolkodik vajon milyen lenne egy ugyanolyan neművel. Ő is kíváncsi. :)
2014. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt már velem is hasonló :D

Az egyik barátnőmnek bejövök testileg, és amikor illuminált állapotban voltam, akkor rávetettem magam annyira, hogy eléggé felizgult ;) A másik barátnőm meg csak úgy nézett, hogy mit csinálok :D Nem történt semmi, mert tudtam aztán kezelni a helyzetet, de másnap leültünk megbeszélni :) Nem haragudott meg rám, csak nem tudta hova tenni.

Viszont én aktív vagyok ;)

18F

2014. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem is van meleg barátom, ő is szokott smárolni lányokkal piásan..miért ne tehetné.. ez kb olyan mint a csaj-csaj csók..ettől nem feltétlenül leszbik vagy biszexek
2014. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!