Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek alapján nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján nem is szeret már engem, ugye? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Az elején nagyon hajtott, suli után mikor lehetett maradtunk valahol üdítőzni vagy kajálni, minden hónapban eljött hozzám egy szombaton.

Mára már szinte csak a szünetek maradtak, akárhányszor akartam vele találkozni,mindig tanulnia kellett.Mérnökire készül de még nem is érettségizik.

Egyik nap próbáltam hívni,hogy jöjjön el velem szórakozóhelyre,mert rég nem voltunk.Nem jött.Majd később megkérdeztem szépen, hogy legközelebb megyünk-e, erre félvállról válaszolt,hogy sokat kell tanuljon. Akkor mondtam,hogy legalább suli után,mikor alkalmas maradjunk együtt picit, erre is 'hát nem tudom' volt a válasz.

Ekkor teljesen ideges lettem, és olyanokat mondtam,hogy neki nem való barátnő, egy héten még egy napot se szánna rám,mi értelme van,hogy együtt legyünk?

S erre még ő mondta idegesen,hogy nekem meg olyan barát való aki feszt ugrik,ha én csettintek,és mindenen hisztizek, fogjam fel,hogy ő nem akar majd utcát seperni,ezért tanul,és vagy jó lesz,hogy szünetekbe találkozunk vagy nem tudja...

Azóta nem beszéltünk. Szerintetek kinek van igaza? Én nem szeretném hátráltatni semmiben, viszont nem hiszem el,hogy egy vagy két héten egyszer ne lehetne közös program,legalább egy szombat este.

Most szerintem mindketten azt várjuk,hogy a másik lépjen...:/


2014. márc. 7. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, és a helyedben elővenném a büszkeségem és nem lépnék. Majd ő lép, ha akar. Már ha akar.
2014. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell találni ebben is az egészséges középutat. Nem hiszem el, hogy ha tényleg akarna rád szakítani időt, nem tudna. Én is sokat tanulok, szintén egyetemre készülök, de azért legalább a hétvégéken 1-1 napot szánok a barátnőmre, és érdekes, nem megy a tanulás rovására (max másra nem jut idő). Beszéljétek meg valahogy, de ha nem hajlandó rád időt szakítani, akkor állj hozzá te is így a dolgokhoz.
2014. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már egyetemista vagyok, sokat kell tanulnom, de tudok időt szakítani a páromra heti rendszerességgel. Ha ő erre középiskolában nem képes, akkor ne menjen egyetemre, felesleges.
2014. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen. Ha vmit nem akar arra nincs, egyébkén megoldaná.
2014. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a második helyre sorolódtál. Csak az a kérdés, hogy ennek mi az oka. Ha heti egy nap sem fér bele az idejébe, ennek szakítás lesz a vége.
2014. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!