Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy nem szeret ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret ezek alapján?

Figyelt kérdés
a barátom érdekesen viselkedik. Hetente talákozunk, és nem ugrik rám h szexelni akar, meg nem bújik oda hozzám, akkor lehet h a fiúkhoz vonzódik???? Vagy biszex? Vagy egyszerűen nem talál vonzónak és nem szeret? Melyik a legvalószínűbb?
2010. ápr. 28. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
TE most komolyan ilyen hülye vagy?! Inkább örülj annak, hogy nem mindig "ugrik" rád ha szexelni akar. Ez azt jelenti, hogy nem csak a szexre kellesz neki.
2010. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, de ez a vonzódás egyik jele. Hog érezni akar engem mindenhogyan. Ebből gondoltam h nem szeret.
2010. ápr. 28. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit érez.Mi nem tudhatjuk.Lehet hogy nem egy heves típus.Vagy régebben mindig rádugrott és most nem?
2010. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem régebben jobban. De ha megkérdezem, nem érek el vele semmit, mert úgysem mondja meg az igazat.
2010. ápr. 28. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen fiúk akik ilyen passzívak, én mondjuk pont az ellentetje vagyok mindig babusgatom a barátnőmet :D

Azt viszont nem hinném, h nem talál vonzónak és nem is szeret, hiszen akkor miért lenne veled együtt?

2010. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
talán azért mert más nem állt szóba vele amíg én nem voltam és attól fél h nem lesz másik. Vagy nem tudom. Én erre tippelnék.
2010. ápr. 28. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj kombinálni, mert percek alatt felépítesz valami butaságot. Próbálj beszélni vele, esetleg kezdeményezz te és figyeld a hatást..
2010. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaja az kellene hogy vele megbeszéld. nem kombináljál semmit.
2010. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de úgyse mondaná el mondjuk ha nem szeretne vagy nem vonzódna hozzám. Ezért tök felesleges beszélni vele
2010. ápr. 28. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kis kapcsolat ez. Semmit nem mond el, ha elmond akkor hazudik. Szerintem házasodjatok össze.
2010. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!