Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak kíméletesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak kíméletesen?

Figyelt kérdés
Már rég nem vonz a párom mint férfi de nem tudok szakítani. Egyszer már próbáltam időt kérni de az is kb.abból állt hogy egész nap hivogatott meg sírt. Mint embert szeretem és tisztelem de nem vagyok szerelmes és már undorodok a gondolattól is hogy lefeküdjek vele. Mit csináljak?
2014. febr. 17. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM lehet kíméletesen szakítani, mert ígyis - úgyis fájni fog neki. Miért nem tudsz férfiként nézni rá?
2014. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tömören, röviden, egyértelműen közlöd, hogy már nem szereted és otthagyod
2014. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó gyorsan, mint a ragtapasz letépésénél

felesleges fájdalomokozás nélkül, tehát nem kell elmondani, hogy nem kívánod stb

mond meg kerek perec, hogy szakítani akarsz, nem szereted, és nem jössz vele újra össze, tehát ne hívjon emiatt

2014. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Állandóan nyavajog mindig mindent tőlem vár. Egyetem mellett elvárja hogy főzzek,mossak,takarìtsak rá de megsértődik ha nap végére nincs kedvem a szexhez. Nem lehet vele beszélgetni szinte már semmiről. Próbáltam ezt megbeszélni vele, nem is egyszer de mindig én voltam a hálátlan
2014. febr. 17. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy eleged van ebből, és tovább akarsz lépni. Ne hagyd, hogy terrorizáljon, és ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon!
2014. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!