Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolatban ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban ti nem szóltok semmit azért, ha a barátotok/barátnőtök úgy megy el bulizni, hogy nem is említi meg, pedig csak egy üzenetbe kerülne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem tetszene, ezt azért el lehet mondani, nagyon durcás lennék, egy kapcsolatban azért már szeretem tudni hol jár a kedvesem.
2014. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején leszögeztem,hogy az nem fáj,ha van magánélete,viszont ha nem őszinte,sunyít,és nem tudja,hol a határ,az nálam szakítóok.Elvárom a gerinces viselkedést a másiktól,ha már én is becsületes vagyok,fordítva is így legyen.Éppen ezért nem esne jól a fenti viselkedés,és nem is nagyon tolerálnám.Egyébként sem vagyok híve a sűrű külön bulizásoknak,egy ilyen dolog elsunnyogása meg határozottan felidegesítene.
2014. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt megteszi, akkor nem komoly a kapcsolat. Legalábbis az egyik fél részéről. :)
2014. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha a csajom elmenne bulizni a tudtom nélkül, akkor szájbavágnám úgy, hogy a takony menetet vágna a nyakán! Nem tudjátok hol a helyetek? Sunyi bulika meg nőnap meg virág? Hát milyen világot élünk?
2014. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 + 1
2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szólok, kidobom utána
2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk nincs ilyen de ha lenne, veszekedés lenne szerintem
2014. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért örülnék ha megosztaná velem,hogy merre megy bulizni.
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sosem menne el úgy a pasim,hogy nem szól nekem. Ha nincs nála telefon,akkor ír gmailen vagy inkább hazajön szólni nekem,mielőtt elmenne /együtt élünk/. De buli közben is felhív,elmondja,mennyire szeret vagy ír egy kedves sms-t. Még ha csak átmegy egy barátjához segíteni,akkor is. És nem azért,mert elvárom,hanem úgy látszik,valóban szeret és tisztel. Tudja,hogy én meg nem fogom féltékenyen hívogatni,hogy na hol van meg mit csinál blablabla. Bár talán mi enyhén kirívó esetek vagyunk,mert egész nap nem telik el szinte egy óra sem,hogy valamilyen formában ne beszéljünk. Meló közben gmail,felhív 2óránként 2-3 percre,vagy tudja,hogy megyek tanítani,ír sms-t. Munka után meg ugye együtt vagyunk. Szóval igazából imádunk egymással beszélni,és a legapróbb történéseket is megosztani egymással. Én úgy érzem,ilyen egy mély,komoly kapcsolat. És ahogy megfogalmaztam ezeket,és ránéztem a pasimra,ahogy éppen a barátaival nyomja a fifa-t,rájöttem,hogy egy irtó szerencsés lány vagyok. A szerelmem imád velem és a közelemben lenni,tisztel engem,megbecsül és bármit megtennénk egymásért. Azt hiszem,ennél nem is kell több. Sorry gyerelek,de most nagyon elkapott ez a szerelem fíling hirtelen :D
2014. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nem szólnék!Komoly veszekedés lett belőle,mert nálunk többször is előfordult.Azóta már szakítottunk.Ez nem kapcsolat számomra.Mennyiből tartana a párod is elhívni?Max nemet mond ha nincs kedve bulizni menni.
2014. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!