Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok nyomulnak rám akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok nyomulnak rám akik rendszerint nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Aki meg bejönne és tényleg tetszene külsőre-belsőre, arra meg nekem kell rànyomulni... De miért van mindig ez? Hogy tudnàm elérni hogy olyan fiú kezdeményezzen, aki tetszik? Nagyon rossz ez most.


L


2014. márc. 8. 02:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbálkozz tovább és várd a csodát
2014. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább aludjál!
2014. márc. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
First World problemz
2014. márc. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

A lányok 90%-a ezzel a problémával szembesül.

Oka: többre tartják magukat mind külsőre mind belsőre mint amennyit valójában tudnak nyújtani.

2014. márc. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy neked az kell akit nem kaphatsz meg?... Ez mindig így, nemtől függetlenül. Egyszer majd rájössz a dolgokra.
2014. márc. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
4.Igazat ír!
2014. márc. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 Sajnos igazat írt.


Ne várj, hogy kezdeményezzen. Tedd meg te az első lépést.

2014. márc. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mert az én fajtám nem szereti a malackákat
2014. márc. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Nálam is teljesen így van. Pedig már abszolút nincsenek nagy elvárásaim. A kínálat siralmas!! A barátzónábol már mindenki bepróbálkozott de nem tudok velük mit kezdeni nem kellenek. Aki kellene az meg semleges velem. A nyomulásban nem hiszek

mire lehet számítani attól aki csak azért van velem mert "nem hagytam békén" ? Önszántából vagy sehogy.

2014. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

igazuk van Singularitynek

-túl sokat képzeltek magatokról holott szinte miden esetben sokkal kevesebbek vagytok annál aki próbálkozik nablatok

- nők mielőtt itt sírnak előbb gondolkodjanak el azon, hogy hány itt levő férfinak esélyt sem adtak arra, hogy kibontakozzon...

- 26 hat evésen számoljunk olyan 16 hattól ez 10 év folyamatos elutasítást jelent (rengeted lány részéről )

pedig sokat jelentett volna, ha legalább 1-2 személy igent mondott volna egy randira (az hogy sokunkat ennyire elutasítanak, nem a személy puszta saját döntése hanem társadalmi berögződés , korunk áll ideáljai miatt )

-mielőtt engem támadna valaki külső szemmel nézve, sok olyan lánynál is próbálkoztam akik bélőség nagyon kedvesek voltak/látszódtak de külsőleg is megtetszetek a belső miatt (vagyis a társadalom által hibának minősített dolgok csak meg szebbe tettek számomra mondhatni azt is , hogy egyedivé - szépen hangzik igaz ? ) .... és most jöjjön a hideg zuhany ... a legtöbb ilyen lány valószínűleg a tűkor előtt áll és annyira bemeséli magának , hogy o milyen szép és jő, hogy egyenesen rakétaként csapódik át a ló másik oldalara (ŐSZINTE ÉS MÉLY TISZTELETEM A KIVÉTELEKNEK - mert van ilyen de ok mind fogtalak voltak kiket láttam eddig ) - na szóval ha meg ők is nagyon gonoszul kihajnalljak a közeledést (magyarul csicskásnak vélnek) vagy nagyon gonoszan elutasítanak akkor mégis mi jóra számítson egy férfi ?

-1 kinek mindegy csak jót dugjon az végig próbálkozik mindenkinél amíg összejön lelki fájdalmak nélkül

-2 ki komoly kapcsolatot keres, vagyis nem csak egy dugást

akar hanem egy kapcsolatot ( esetleg egy társat egy életre , ki vele van rosszban és jóban, magányban, örömben, táncban, napfényben, mélypontodban, vesztes harcban stb.

hozzá tennem itt nem az a lényeg, hogy o húzzon ki a bajból vagy o tegyen boldoggá ... hanem maga a puszta tény tesz erősebbe, hogy van melletted valaki akit szeretsz és az akarja, hogy boldog légy és támogat a dolgaidban például egy beszélgetéssel és te ugyan ez teszed ....)

néha csak egy szikrányi remény amit csak beképzelek, hogy

létezi, boldogabbá tudja tenni a napomat és miden sokkal jobban megy az nap vagy azon a héten ... míg nem eljön a pofára esés ideje

- és mint a többség remény vesztetten szenvedünk látszólag az örökkévalóságig ... és mindezt csak azért mert egyesek túl hamar ítélnek és felületesek... pedig ha hagynák, hogy megmutassuk kik is vagyunk valójában... a díszpatkányokra sötét évek köszöntenének és végre élőtérbe kerülnének azok is kikkel valóban ki lehet alakítani egy komoly kapcsolatot ... de így mire észreveszik őket nem csoda, hogy teljesen magukba vannak zárkózva és nem igen mernek csak, úgy megszólítani valakit (annak ellenére, hogy ezzel nem volt semmi gond régebben.. pl. én ha nem akart meghallgatni és tovább ment akkor mentem utána .. de ez még suliban volt :)) )


kb..ennyi


az esetleges gépelési hibákért elnézést kérek, túl hosszúra sikerült ahhoz, hogy átolvassam :)

2014. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!