Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok nyomulnak rám akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok nyomulnak rám akik rendszerint nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Aki meg bejönne és tényleg tetszene külsőre-belsőre, arra meg nekem kell rànyomulni... De miért van mindig ez? Hogy tudnàm elérni hogy olyan fiú kezdeményezzen, aki tetszik? Nagyon rossz ez most.


L


2014. márc. 8. 02:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10 Sosem túl hosszú a visszaolvasáshoz, de nem baj. Érthető.

Azt azért még hozzá tenném, hogy sok lány "elhasználódik" a bájgúnárok által, ezért a rendes férfiaknak már nem is kellenek. Pedig, ha nem utasították volna el a srácot, akkor Ő lett volna a legjobb férj. Ebből kővetkezik a hazudozás, bizalomvesztés, válás. Egyre inkább versenyeznek a csajok, hogy kinek milyen a pasija, és hogy minnél több legyen. Ebbe a képbe a rendes fiúk nem férnek bele. Miközben a rendes lányok sem találnak párt maguknak. Mindkét nemnek észre kellene venni a "lúzereket", és nem mindjárt a tökéletesre hajtani. A "lúzerség" nem szégyen, az önbizalomhiányos "menők" találták ki, hogy "menők" lehessenek, pedig nem azok.

2014. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet h sok ilyen lány van de nem kéne általánosítani. Én akartam találkozni itteni "luzerrel" de csak kifogásokat keresett. Ugyanúgy válogat mint mi nők. Amúgy elmondanám, hogy a ronda vagy átlagos srácok sem jobbak az összes többinél. Ha ők olyan angyalok lennének amilyeneknek beallitjátok őket már rég házas lennék.
2014. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az önbizalom egyre inkább nem külső függvénye. Az előnytelen külsejű fiúk is egyre magabiztosabbak lesznek néha még át is esnek a ló túloldalára és sok esetben "ugródeszkának" használják majd eldobják azt a lányt akiért egykor kezüket lábukat törték, hogy szóbaálljon velük. Lehet, hogy akkor nagyon hálás volt és a világ legjobb férje lett volna de túl gyorsan változnak az emberek. Hernyóból pillangó lesz. Megerősödnek a párjuk mellett majd és gátlástalanul lecserélik amint jön egy jobb mert "már megtehetik". (saját tapasztalat is)


Szerintetek ezt ki fogja bevállalni??

Ha már így is úgyis lecserélnek akkor legalább egy übermacsó tegye mint egy rút kiskacsa. Túl vannak itt teljesen dimenzionálva a ronda srácok, mintha velük hűdejóljárna mindenki. Lehet, hogy ideig óráig megbecsüli a párját de elég pozitív megerősítést és dícséretet kap előbb utóbb ő is el fog szállni magától ahogy az általa olyannyira irigyelt nagymenők. És erre nem egy, nem kettő példát láttam. Ez a baj a lúzer srácokkal. :(

2014. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nőként értem a kérdést. A lúzer alatt a kérdező nem a rendes srácokat érti. Dehogy.

A férfiak nagy része magánál jobbat akar. De a legtöbb nőnek nem kell nálánál rosszabb szintű férfi, mert az nem ad semmilyen többletet. Mondom én ezt:, tipikus lúzer faszi:

- ronda alacsony+buta és ambícióktól mentes.

-alkesz (napi pár sör is ide tartozik bőven)

-ronda és még bunkó is.

-frusztrált negatív és furcsa az egész ember (nem kell h csúnya legyen)

-hülye szokások, lustaság, egoizmus, hiúság, az intelligencia hiánya.



Nos egy szép, csinos, önmagára adó, intelligens nő (nem piál, nem becstelen..stb.) nem adja le magát egy ilyen fentihez. A dundi lány sem biztos, hogy boldog egy lúzerrel, csak megkeseríti az életét.

2014. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tehát mondhatjuk, hogy mindkét nemnek el vannak kissé szállva az elvárásaik. Ha valaki lejebb csúszik vagy alapból nincs a topon az érje be kevesebbel vagy próbáljon meg felfejlődni, hogy a jobbak közül válogathasson. Néha akkor is le kell adni a szintet ha egyébként jó vagy, de baromira nincs lehetőséged hasonló kaliberű emberekkel ismerkedni életkörülményeidből vagy bármiből kifolyólag. Ilyenkor folyton azt érzed, hogy többet érdemelsz de az élettől egyre kevesebbet kapsz ez egy idő után megincsak nagyon frusztráló tud lenni.

De nem kell elkeseredni mert amúgy is elég hullámzó ki hova tartozik vagy kinél lehet jó, az egyén és mások igényei is folyamatosan változnak, fejlődünk (előre de van aki visszafele) tehát lehet előre lépni(már aki tesz is érte, nem csak nyavalyog) Utóbbi meg várja meg míg jön egy hasonszőrű akinél neki is van esélye. Tényleg annyifélék vagyunk nem hiszem el, hogy nem talál idővel mindenki legalább egy valakit magának. Van egy barátom, 27 évesen azon sír, hogy ő nem kell senkinek. De ha megkérdezem tőle, hogy hány lányt utasított el fel sem tudja sorolni.

2014. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!