Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hiszti már lehet szakítóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hiszti már lehet szakítóok?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon nyugodt vagyok, türelmes, semmin sem szoktam felkapni a vizet.

A barátommal fél éve távkapcsolatban vagyunk, és megbeszéltük, hogy még kb fél évet ki kell bírnunk, hogy összeköltözhessünk. Mindig panaszkodik, hogy nagyon magányos, de akárhányszor kérem, akkor vigyen magával, ragaszkodik az eredeti tervhez.

Tegnap kicsit kiakadtam, és nem túl kedvesen (durcán és sírva) elöadtam, hogy ha nem akar magával vinni, akkor nem akarom hallgatni, hogy magányos.

Erre tök nyugodtan elmagyarázta, hogy mi az oka annak, hogy várni kell, és megígértem, hogy nem hozom fel a témát amég nem lesz aktuális. Szépen bocsánatot is kértem, meg minden. Megegyeztünk, hogy szeret, nincs harag, aztán mentem aludni.

Reggel felhívtam, hogy jól van e, és minden oké e. Mondta, hogy aranyos tölem, hogy aggódom érte, de jól van, és nem haragszik rám. Késöbb megkeres, mert most elfoglalt (dolgozni ment, tudok róla).

Akkor most minden rendben, vagy még van okom fèlni?


2014. márc. 8. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2014. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!