Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek ezek után szilveszter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek ezek után szilveszterezni a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom a haverjaival fog szilveszterezni, és meghívott engem is. Már egy hónapja. Erre ma reggel kérdezte, hogy biztos szeretnék-e vele szilveszterezni. Mondtam, hogy természetesen. És utána kinyögte, hogy igazából attól fél, hogy majd iszok egy keveset, aztán kiütöm magam, és egész éjjel rám vigyázhat, mert nem bírom a piát. Tény, hogy nem vagyok nagy ivó, de hát nem is fogok annyit inni, hogy baj legyen belőle. De szörnyen megsértett. Úgy csinál, mintha valami nyűg lennék neki csak ott. Vagy csak simán szeretne önfeledten bulizni, és ebbe én nem férek bele?
2009. dec. 13. 19:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem megbeszélem vele. Igazából nála mióta együtt vagyunk, én vagyok az első. A haverjaival havonta ha egyszer találkozott, sokat mondok. Nem tudom, hogy most mi ütött bele. Majd meglátom. Pedig olyan jó lett volna együtt bulizni. Lett volna numera is, az biztos. Ezt nem lehetett volna kihagyni. Az új évet egy jó vad szexxel indítani, de szerintem ezt elcseszte, vagy hát nem tudom. Majd meglátom.

2009. dec. 13. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!