Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a esetben jogosan mondta azt a barátom, hogy vége lesz ha így folytatom a 'hisztikkel'?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Eleinte minden jó volt, ő is azon volt,hogy minél többet találkozzunk, de mostanra minden megromlott.

Azt vettem észre,hogy kevésbé figyel rám és törődik velem.De mikor ezeket elmondom neki ő hisztinek veszi és meg sem próbálna megérteni,azt mondja generálom a veszekedést,dunnyogok.

Én úgy gondolom,hogy ha nem adna rá okot,nem dunnyognék. Nem minden semmiségen akadok fent, de ezeket jogosnak érzem. Olyan dolgok, hogy pl épp mesélek neki valamit,amikor hirtelen odaszól valakinek, 5 percig beszélnek majd visszanéz rám,s azt sem tudja miről van szó. Jeleztem neki,hogy kicsit sz*rul esett, miért nem tud várni,míg befejezem a mondanivalóm, vagy mondja meg,ha nem érdekli. Persze én voltam a túl hisztis, akinek mindig baja van.

Azután rendben volt minden, majd mostanában kezdtem azt észre venni,hogy már nem keresi velem a közös programokat, mindig a tanulás a kifogása,azt mondja elég ha suliban találkozunk.Ebből lett egy nagy veszekedés,mert sehova már nem akart velem menni, s én megkérdeztem,hogy ennek így akkor mi értelme?

Ma megbeszéltük,és még ő volt felháborodva,hogy engem zavar az,hogy keveset találkozunk és ezt merem szóvá tenni, majd azt mondta,hogy akkor nem lesz értelme ennek,ha én így folytatom és hisztizek.

Szerintetek itt kinek van igaza? Én mindig tűrjem el,hogy az van amit ő akar és akkor találkozunk,mikor neki jó?


2014. márc. 8. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
S nálam az amit dunnyogásnak hív, nem úgy nyilvánul meg,hogy egyszercsak szó nélkül lelépek majd nem mondom meg mi bajom, hanem mindig tudatom vele, s mivel rosszul esett a dolog nem puszilgatom,babusgatom őt annyira,mint szoktam.
2014. márc. 8. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a dolog lehet, nem azon múlik, kinek van igaza. Én a helyedben azért feltenném a kérdést, hogy vajon még mindig szeret-e a fiú.
2014. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy beleuntatok, elment a varázsa a kapcsolatnak? Nem nem szabad eltűrnöd neki, de ha tényleg ez a baj én azért megkérdezném hogy nincs e itt más probléma is az ő részéről.
2014. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Számtalanszor kérdeztem,és még ma is,miután ezeket mondta,hogy tényleg szeret-e úgy,mint eddig, de most is azt mondta, hogy szeret, de ne dunnyogjak annyit. Minta azt várná,hogy soha ne nyilvánítsam ki az érzéseim bizonyos helyzetekben...mert igenis jogosnak éreztem a sértődést azon,hogy akárhova hívom vagy suli után vagy szombat este nem jön, viszont barátaival mindig.
2014. márc. 8. 19:03
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elég bunkóság, hogy nem figyel oda rád és félbeszakít, hogy mással beszéljen.. Ha szeret, akkor jobban kéne törődnie veled.. Szerintem vagy teljesen az elejéről kezdjétek el, legyen úgy, hogy ő küzd érted és nem csak te nyelsz le dolgokat, aztán ha azt látod, hogy nem akar érted küzdeni, akkor ennyi. :S
2014. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!