Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után (én kezdeményezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után (én kezdeményeztem), ha az barátian szépen ment mennyi idő után lehet baráti találkozóra hívni, vagy csak úgy beszélgetni a másikkal?

Figyelt kérdés

Fél év után rájöttem hogy nem vagyok igazán szerelmes a barátomba és nem akartam őt így tovább hülyíteni/kihasználni, úgyhogy tegnap mondtam hogy szakítsunk, és ő elfogadta és megértette és mondta hogy néha neki is eszébe jutott már hogy lehet, annyira nem is illünk össze. Utána együtt indultunk hazafelé, és közben beszélgettünk, poénkodtunk, úgyhogy nem veszekedés vagy ilyesmi lett a vége.

Én viszont, mint barát nagyon kötődöm hozzá és szeretném, ha ezután is, néha-néha tudnánk találkozni vagy legalább beszélni (a kapcsolat alatt minden nap beszéltünk, elmeséltük a napunkat ilyenek és ezután is szeretném tudni hogy jól van-e stb.).

A gond az, hogy elég messze lakunk és csak úgy véletlen nem is tudnánk összefutni, így ha látjuk még egymást az megszervezett kell, hogy legyen.

Jogos az, hogy ha szeretnék vele majd beszélni, találkozni? Felhozhatom ezt, vagy akkor most már hagyjam békén? És ha igen, mennyi időt kell, hogy várjak? (Nem akarom most rögtön, de az is furcsa lenne ha csak 3 hónap múlva kérdezném meg, hogy él-e még...)

18L



2014. febr. 28. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Erre nincs konkrét szabály.. Én speciel, miután megcsalt a barátom (tehát durva szakítás vol), már két héttel utána barátian beszélgettem.. Közben persze együtt volt azzal a csajjal, majd bevallotta hogy még mondig engem szeret.. szóval most azért elég nehéz a baráti viszony megtartása..
2014. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minimum egy hónapra van szügség, hogy helyrejöjjenek viszonylag az érzelmeitek. De az alatt nem szabad beszéljetek, max. hivatalos dolgokról, ha muszáj.
2014. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hivatalos dolgokról nem kell beszélnünk, és összefutni se nagyon véletlenségből. Csak így kicsit rossz érzésem van, mintha most így utálnánk egymást és nem szólunk egymáshoz. Tudom hogy szükséges még idő, csak olyan rossz érzés.
2014. márc. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!