Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megütöttem a feleségem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megütöttem a feleségem?!

Figyelt kérdés
Ma veszekedtünk mert nem akarta elengedni anyámhoz a 8 hónapos lányunkat, de én elvittem. Amikor hazamentem anyámmal csúnyán elkezdtünk veszekedni és két pofont adtam neki. Ő nekem akart jönni, de anyám is pofon vágta amit a feleségem visszaadott erre nagyon pipa lettem és nagyon arcon csaptam.. Most alig szól hozzám fáj a feje meg a szeme és alszik..Nagyon megbántam és félek, hogy agyrázkódást kapott..
2014. márc. 8. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye! Nem hogy megbecsülnèd! Biztos megengedte volna h. El vidd elöbb utob
2014. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem feljelent.
2014. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Te hülye vagy?Nőt soha nem ütünk meg,ez az első legfontosabb szabály.

Az már még durvább,hogy akit elvileg szeretsz megütöd.Undorító vagy,és lehet bizony komolyabb is baj vele,szóval imádkozz...

2014. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán tőle kéne megkérdezned, nem?! Vagy még jobb, ha bocsánatot kérsz! Az biztos, hogy lelkileg nagyon megviseltr a dolog, szégyeldd magad!
2014. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében egy életre ott hagynálak. Adtál neki két pofont, majd hagytad, hogy az anyád is felpofozza, és adtál neki még egyet?? Hát csak gratulálni tudok! Olyan szinten megaláztad őt emberileg, hogy ha van egy kis esze, akkor gyerekestül továbbáll...
2014. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Vidd el orvoshoz, azzal talán bizonyíthatod, hogy vállalod a tetteidért a felelősséget. Ha nem, akkor csak egy gyáva nőverő p.öcs vagy. Kíváncsi vagyok egy férfivel mennyire lennél nagyfiú. 24/F
2014. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy utolsó genny alak vagy!Ne merd magad férfinek nevezni!Egy férfi sosem üt meg egy nőt!

Meg mi az hogy anyád lekever neki egyet?Mi jogon bántotta?

Remélem feljelent és ott hagy örökre,és ha van esze kérvényezi hogy vonják meg a láthatásod is a gyerekre!Ilyen brutális apára nincs szüksége a gyereknek!

2014. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rékcsi ***** válasza:
100%
Az tény h egy nagy barom vagy, nem ezt akarom ecsetelni... A feleségednek továbbra is fáj a feje és ez hányingerrel társul akkor irány a kórház mert az az agyrázkódás jele!!!
2014. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt vagy. Mondjuk volt kitől örökölnöd.:D
2014. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
rosszl fogalmaztál,ezek után -remélhetőleg- csak a volt feleséged!
2014. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!