Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire igaz, ha a 3. randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, ha a 3. randin sincs szex a férfiak nem keresik többet a nőt?

Figyelt kérdés
haverom mindig az mondja, hogy az első, max a második talin van szex, ha a csaj nem megy bele akkor annyi. esetleg ha nagyon jó nő akkor vár a 3. találkozásig, de ha akkor sincs, néz másikat.
2014. márc. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Őő, nem tudom. Én találkozgattam egy sráccal, egyszer sem próbálkozott be, 3. talin megtudta hogy szűz vagyok, és azóta nem is hív újabb találkára... Szóval lehet van benne valami.
2014. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 24-25 eves vagy idosebb csajrol van szo, akkor igaz, mert ok mar nem hisznek a feher lovon jovo hercegben :)
2014. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ennyire buták a mai emberek?? Ez a te haverod. nem a férfiak.


Ha neked még nem esett volna le, közlöm: az embere nem egyformák. A TE HAVEROD nyilván nem a komoly kapcsolatért harcol egy csodálatos nővel. Mindegy neki ki a csaj, csak szex legyen.

2014. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexet akar a haverod, akkor megértem.

De aki normális kapcsolatot keres, az nem így gondolkodik.

2014. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

komoly kapcsolatnál is így van 90%ban


1-2 nőnél van kivétel, aki nagyon bejön


30+

2014. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miféle szexre gondolsz?

A csók is szex. Ha az nincs akkorra - akkor tényleg kár próbálkozni.

Add magad és ne próbáld meg úgy feltüntetni, mintha másféle lennél. Ha jól esik a fiú közeledése, akkor ne vonakodj csak azért, mert majd minek néz...

másrészt viszont ne ugorj bele semmiféle dologba csak azért, mert különben esetleg otthagy.

Ha szépen mennek a dolgok a maguk útján, akkor nem lehet nagy gond.

Amúgy meg beszélgessetek is, és akkor sok minden tistázódik.

2014. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak az idősebb korosztályra igaz, legalábbis nekem 3 randinál egy kicsit több kötődés kell, hogy erre rászánjam magam, vagy csak egyszerűen lassan szeretek haladni.

20/f

2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!