Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejön, de mégse! Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön, de mégse! Mit tennétek a helyemben? és ő mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit tavaly ismertem meg. Egy egyetemre járunk. Volt egy buli, amin ő is ott volt és elég népszerű a suliban, gondoltam odamegyek hozzá valami ürüggyel, aztán haverkodunk. Kiderült, hogy tényleg nagyon vagány csaj. Jóba lettünk, elkezdtünk sok időt tölteni együtt. Aztán valahigy úgy alakult, hogy smároltunk. Sokat aludtunk együtt. Eleinte nem volt semmi, aztán smár, petting, majd le is feküdtünk. Viszont reggel mikor felkel mellettem, olyan mintha mi sem történt volna és újra olyan velem, mint egy haverral. Közben rá meg sok pali nyomul, mert tényleg megnyerő a személyisége. Mindig keres, többször mint én őt, de más pasikkal is kavar közben. Most úgy jöhet le, mintha ribi lenne, de egyáltalán nem az, mert a többi pasival sose jutnak el max smárolásig, aztán valahogy visszakavarodik hozzám. Mindig mondja, hogy csak én értem meg igazán. Kezdem azt érezni, hogy totál belezúgtam. Sokat gondolok rá és rohadt féltékeny vagyok, ha màs palival látom. De közben én elég jó adottságokkal rendelkezem, és mindig egy bombázót képzeltem el magam mellé, amit simán meg is tudnék szerezni, mert kiskorom óta boxolok és kigyúrtam magam. Ez a lány meg amúgy így is átlagon felüli, mert tényleg szép, meg csinos is, de azért vannak hibái bőven. Nem tudom mi legyen, azt se hogy ő akar e valamit, vagy hogy én mit akarok. Ráadásul ő idén végez és mivel nem Pesti ezért lehet látni se fogom többet. Nekem még van egy évem. Mindketten 23 évesek vagyunk. Szerintetek?

2014. márc. 9. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem bizonytalan vagyok.Vagy mégse?
2014. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy egyetemi kalandot akar amire aztán jó lesz vissza emlékezni..... Vége....
2014. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kezdem azt érezni, hogy totál belezúgtam. "

"Ez a lány meg amúgy így is átlagon felüli, mert tényleg szép, meg csinos is, de azért vannak hibái bőven."


Ha vkibe belezúgsz, akkor már nem érdekelnek a hibái. Látod, de nem érdekelnek.


Ha tényleg szereted, akkor mondd el neki, hogy te szeretnél többet, egy normális kapcsolatot, nem csak szexet, kettesben, más pasik nélkül. Ennyi.

2014. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű gyötrelem...
2014. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én "népszerű" csajokkal alapból nem kezdenék. A másik pedig az, hogy hidd csak el, hogy ribi. Elképesztő, hogy 23 évesen hol tartanak emberek lelkileg... Erre a lányra nem fogsz tudni építeni komoly kapcsolatot.
2014. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi, ezzel nem sokra megyek...

Amúgy tényleg nem rib..nc, jobban ismerem bárkinél, tudom belül mit érez és mikre gondol.

Pont ez az, hogy én se tudom, hogy most mit akarok...nem tudom eldönteni csak úgy. De itt biztos mindenki mindent pontosan el tud dönteni elsőre :S

2014. márc. 9. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki olvassa ezt végig?:)
2014. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, egy nőnél Sosem lehetsz biztos abban, hányadán álltok. De te tudod.
2014. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!