Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit akar tőlem? Bepróbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit akar tőlem? Bepróbálkozott volna?

Figyelt kérdés
Táborban voltunk pár osztálytársammal. Az egyik fiú osztálytársam állandóan mondogatta, hogy vele fogok aludni. Igazából aludtunk együtt de nem egész este hanem csak 1 órát. Pihentünk inkább. Utolsó este barátnőmmel más szobában voltunk és hajnalban visszamentümk a sajátunkba, de azt vettem észre hogy az a fiú osztálytársam ott fekszik. Mondta hogy feküdjek mellé. Oda feküdtem és már karolt is át. Furán éreztem ott magam így visszamentünk a másik szobába. Ha ott maradok szerintetek bepróbálkozott volna? Nem tudom hogy ő többet érez e mint barátság de én lehet hogy igen.

2014. márc. 9. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van

1. vagy ő is többet érez mint barátság

2. csak meg akar fektetni

2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, akarhat tőled valamit.
2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azon az éjszakán egyik lány osztálytársam ott maradt a fiúval és a fiú rólam kérdezett, hogy tetszik e nekem valaki. Viszont pár napja elbizonytalanodtam a fiúval kapcsolatban.
2014. márc. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!