Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szeretkezni. Van valakije?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, de ez már egy 4 éves sztori. Mindig csak szexelni jártunk össze, de 3 hónapja úgy gondoltuk megpróbáljuk. Eddig nem is volt semmi ptobléma, de múlthét óta olyan más minden. Csak hétvégén tudunk együtt lenni. Múlthéten nem találkoztunk, mert állítólag péntek este túl fáradt volt, szombat este meg a haverokkal ivott. Ez a haveros dolog nem is probléma, mert szokott ilyen lenni. De mikor indulna haza vagy még elötte felhiv és oda megyek. De most ez nem történt meg. Péntek este felhivott, mentem, tök jol elvoltunk. Viszont mikor lefeküdtünk az ágyba, hátat fordított és elaludt. :/ Kérdeztem tőle, hogy van-e valakije, persze tagadta, de én meg már nem tudok másra gondolni.
2014. márc. 9. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fáradt volt...Question-Answer.
2014. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de mindig?
2014. márc. 9. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell, hogy legyen neki valakije. Lehet, hogy csak irántad laposodott el a vágya. Tégy ellene, s ha akkor sem változik a dolog, akkor kérdezz majd rá, hogy van-e valakije. Vagy ha nem akarod megtudni az igazat majd akkor, lépj olajra.
2014. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!